كشف بیشتر از ۴۱ هزار كالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در تهران

كشف بیشتر از ۴۱ هزار كالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در تهران

به گزارش بیمه خانه معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از کشف بیشتر از ۴۱ هزار و ۴۰۰ کالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: متهم با تغییر تاریخ، این کالاها را در بازار مصرف توزیع می کرد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ نادر مرادی عنوان کرد: به دنبال کسب خبری در خصوص دپو مقادیر زیادی بسته های قهوه و شکلات خارجی تاریخ مصرف گذشته در یک واحد صنفی در حوالی خیابان وصال شیرازی بررسی مبحث به صورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران قرار گرفت. وی اظهار داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که متصدی واحد صنفی، با جعل تاریخ کالاهای قاچاق آنها را به بازار مصرف توزیع و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران ضمن اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان غذا دارو و دانشگاه علوم از این واحد صنفی بازدید کردند، افزود: در بررسی های از این واحد صنفی ۴۱ هزار بسته های شکلات و قهوه خارجی، ۳۲۴ عدد بیسکویت خارجی و ۷۹ عدد ادکلن همگی تاریخ مصرف گذشته و قاچاق کشف شد. این مقام انتظامی اضافه کرد: در بررسی های بیشتر از این مکان، تجهیزات چاپی برای درج و ثبت تاریخ جعلی کشف و در این رابطه متصدی واحد صنفی دستگیر شد.
وی در انتها با اشاره به اینکه متهم بعد از تحقیقات تکمیلی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت، تصریح کرد: با دستور قضائی این واحد صنفی تا اطلاع ثانوی پلمب شد


منبع:

1400/01/19
13:04:30
5.0 / 5
1043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane