سردار رضایی اعلام كرد؛

اعمال قانون خودرو های متخلف با پهپاد برای اولین بار در جاده ها

اعمال قانون خودرو های متخلف با پهپاد برای اولین بار در جاده ها

جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: برای کنترل ترافیک جاده ها برای اولین بار از پهپاد استفاده شد، بطور مثال در محور مشهد به تهران در روز گذشته بیش از 100 دستگاه خودرو اعمال قانون شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار نمود: همانطور که رئیس پلیس راهور ناجا اعلام نمود بیش از ۸۰ درصد مسافران نوروزی به شهرهای مبدأ خود برگشتند و پیش بینی می نماییم تعداد کمتری هنوز در سفر باشند.
وی اضافه کرد: پیش بینی می شود که غروب امروز کمی ترافیک داشته باشیم که دراین زمینه به مسافران سفارش می نماییم اگر واقعاً ضرورتی برای برگشت به شهرشان ندارند، یکی، دو روز دیگر در مسافرت بمانند تا ترافیک در جاده ها ایجاد نشود.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: نسبت به سالهای گذشته ترافیک روان بوده البته حضور و نظارت نیروی انتظامی در جاده ها هم بی تأثیر نبوده است.
رضایی تاکید کرد: روان بودن ترافیک برخی اوقات سبب می شود تا سرعت بالا برود و برخی رانندگان مبادرت به سبقت بی مورد کنند و خدای ناکرده حوادثی را ایجاد کنند.
وی بیان کرد: برای کنترل ترافیک جاده ها برای اولین بار از پهپاد استفاده شد، بطور مثال در محور مشهد به تهران و برخی محورهای دیگر در روز گذشته بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو که سرعت بدون مجوز داشتند، اعمال قانون شدند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: ممکنست در حین رانندگی هیچ پلیس یا دوربینی را مشاهده نکنید، اما نیروی انتظامی به وسیله ابزارهای نوین، متخلفان را رصد و جریمه می کند.
رضایی در آخر اظهار داشت: خوشبختانه امروز مردم دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کردند و مورد خاصی که بخواهند در پارک ها وارد شوند، نداشتیم.

1400/01/14
13:07:26
5.0 / 5
1070
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane