فرماندار شهرستان فیروزكوه خبر داد

تعطیلی كلیه مراكز گردشگری و بوستانهای فیروزكوه در روز طبیعت

تعطیلی كلیه مراكز گردشگری و بوستانهای فیروزكوه در روز طبیعت

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستانها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه آگاهی داد و اظهار داشت: از همه شهروندان درخواست می نماییم همچون گذشته صبورانه ما را یاری کنند تا این تعطیلات نیز فرصتی برای حفظ سلامتی باشد؛ بی شک با متخلفان برخورد و اعمال قانون صورت خواهد گرفت.


ابولقاسم مهری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند تعطیلی بوستانها و مراکز گردشگری فیروزکوه در روز طبیعت اظهار داشت: در امتداد اجرای مصوبات ستادملی مدیریت کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا در شهرستان فیروزکوه ستاد شهرستانی با هماهنگی ستاد خدمات سفر، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ گردید. برهمین اساس ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت در سطح شهرستان فیروزکوه با تعطیلی بوستانها و مراکز تفریحی و گردشگری در روز طبیعت دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر کاهش زمان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد نیز اعمال خواهد شد. برای بخش ارجمند گیت ورودی مستقر شده است و این مهم با همکاری تمامی دستگاه های اجرائی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راهور و نیروی انتظامی در سطح شهرستان خصوصاً ورودی بوستانها و مسیرهای مراکز تفرجگاهی بصورت برنامه ریزی شده محقق شده است.

وی افزود: از شهروندان شهرستان و مسافرین درخواست می نماییم توجه جدی به محدودیت ها داشته و مشارکت فعالی با پلیس، هلال احمر و اورژانس داشته باشند.
مهری با تاکید بر اینکه شهرستان فیروزکوه به لحاظ کرونائی در وضعیت نارنجی و نزدیک به قرمز به سر می رود، اضافه کرد: از شهروندان درخواست می کنم در این روزها همراهی کاملی داشته باشند و چون گذشته صبورانه مشارکت کنند تا این شرایط را به شکلی بهتر پشت سر بگذاریم. بی شک امر سلامت یکی از فاکتورهای مهم جامعه است پس باید درخواست نماییم شهروندان با همراهی کامل زمینه عبور از این شرایط را فراهم آورند.
فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اینکه کلیه مراکز تفریحی، بوستانها و مراکز گردشگری در روز طبیعت در فیروزکوه تعطیل خواهند بود، اظهار داشت: همچنان سفارش ما در خانه ماندن و پرهیز از دورهمی و دیدوبازدید در روز طبیعت و پرهیز از شکل گیری هرگونه تجمع در جهت حفظ سلامت است. متاسفانه هنوز وضعیت کرونائی بخش ارجمند قرمز است.
وی افزود: محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه دارای محدودیت است، پس از همه رانندگان و مسافرین درخواست می کنم در این راه مقررات را رعایت نمایند و بی شک اعمال قانون و جریمه متخلفین انجام می شود. این محدودیت از فردا یعنی اولین ساعت روز ۱۲ فروردین اعمال و برای متخلفین نیز جریمه صادر خواهد شد.
منبع:

1400/01/12
13:59:08
5.0 / 5
1020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane