جانشین پلیس راهور استان مركزی اعلام كرد؛

ممنوعیت تردد شبانه درون شهری تا اطلاع ثانوی در استان مركزی

ممنوعیت تردد شبانه درون شهری تا اطلاع ثانوی در استان مركزی

به گزارش بیمه خانه جانشین پلیس راهور استان مرکزی اظهار داشت: تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 بامدادان در معابر درون شهری استان مرکزی تا اطلاع ثانوی ممنوعست و رانندگان متخلف مشمول جریمه 2 میلیون ریالی خواهند شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، علی اکبر امینی، با اشاره به ممنوعیت تردد شبانه در معابر درون شهری استان مرکزی اظهار نمود: برای حفظ سلامت مردم و پیش گیری از شیوع بیش از پیش ویروس کرونا در سطح جامعه، با رانندگان متخلف برابر قانون، قاطعانه، برخورد خواهد شد.
وی بیان کرد: برای پیش گیری از شیوع بیشتر ویروس منحوس کرونا در جامعه و حفظ سلامتی شهروندان، بمنظور اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، تردد شبانه در تمامی معابر درون شهری استان مرکزی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.
جانشین پلیس راهور استان مرکزی اشاره کرد: از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد، ممنوعیت تردد شبانه در معابر درون شهری استان مرکزی اعمال شده و بی شک رانندگان متخلف مشمول جریمه ۲ میلیون ریالی خواهند شد.
امینی تصریح کرد: پلیس با حضور میدانی در معابر شهری و نیز استفاده هدفمند از سامانه های هوشمند دوربین های شهری، بر حسن اجرای این ممنوعیت نظارت می کند.
جانشین پلیس راهور استان مرکزی از تشدید برخورد با متخلفان آگاهی داد و اشاره کرد: این اقدام بمنظور حفظ سلامت مردم و پیش گیری از شیوع بیش از پیش ویروس کرونا در جامعه صورت می گیرد و امیدواریم که شهروندان مانند همیشه، برای اجرای هرچه بهتر این طرح نیز با پلیس مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.
وی در آخر با اشاره به نارنجی بودن شرایط رنگ بندی کرونائی شهرستان های دلیجان و خمین و ممنوعیت ورود خودرو های غیر بومی به این شهرستان ها اضافه کرد: رانندگان وسایل نقلیه داری پلاک غیربومی که از پیش از وقوع این شرایط، با خودروی شخصی خود به شهرستان های دلیجان و خمین وارد شده اند باید از این شهرستان ها بیرون بروند و در غیر این صورت شامل جریمه ۵ میلیون ریالی خواهند شد.


منبع:

1400/01/07
14:44:23
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: پلیس , پلیس راهور , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane