مدیر عامل سازمان رفاه،خدمات و مشاركت های اجتماعی شهرداری تهران عنوان كرد

تأمین اقلام نوروزی نیازمندان در شب عید در كنار خیرین

تأمین اقلام نوروزی نیازمندان در شب عید در كنار خیرین

اولین نشست شورای دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با هدف انسجام بخشیدن به کمکهای خیرین در حوزه کاهش صدمه های اجتماعی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار گردید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید مالک حسینی مدیر عامل سازمان با تبریک ۱۴ اسفند روز احسان و نیکوکاری و تقارن آن با روزهای مبارک ماه رجب اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد، نقش مهمی در تحولات اجتماعی دارند و بایستی به خوبی شناسایی و برای بهره مندی بیشتر از خدمات آنان، برنامه ریزی و اطلاع رسانی داشت.
حسینی با تکیه بر اینکه سازمان رفاه نقش تسهیل گری در حوزه کمک های خیرین دارد، اضافه کرد: ما در کنار خیرین هستیم و از پروژه ها و ایده های آنان استقبال می نماییم.
وی به برنامه ریزی های صورت گرفته در ماه پایانی سال اشاره نمود و اظهار داشت: در رایزنی های انجام شده با بخش خصوصی، خیرین و مجموعه های اقتصادی و خدماتی تابعه شهرداری و با استفاده از ظرفیت کمک های مردمی تلاش می نماییم در روزهای عید نوروز نیازمندان هم نوروز شادی داشته باشند.
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، به ظرفیت کارکنان شهرداری تهران اشاره نمود و اظهار داشت: شب یلدا ۹۹ از ظرفیت کارکنان شهرداری تهران هم استفاده شد و توانستیم ۱۵۰۰ بسته یلدایی برای خانواده های کودکان کار تهیه نماییم و این دفعه هم برای هر ریالی که به حساب سازمان وارد شود برنامه ریزی و گزارش آن عرضه خواهد شد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، در انتها این نشست بنا به توافق اعضای شورای دبیران مجمع خیرین شهر تهران، ۵ نفر به نمایندگی از پهنه های پنج گانه شهر تهران جهت تسهیل در ارتباط و تعامل دوسویه و پویا و مستمر اعضای شورای دبیران مجمع خیرین با سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران انتخاب شدند.
منبع:

1399/12/16
13:55:30
0.0 / 5
1085
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane