فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

كشف بیش از ۴۷ میلیارد ریال كالای قاچاق در استان مركزی

كشف بیش از ۴۷ میلیارد ریال كالای قاچاق در استان مركزی

بیمه خانه: فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 47 میلیارد و 157 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در طرح عملیاتی سه روزه پلیس در استان آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار نمود: در برنامه ریزی جامع و نظام مند پلیس استان در برخورد با قاچاقچیان کالا، در ارزیابی کارشناسی انجام شده از طرف پلیس امنیت اقتصادی استان، طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا با بهره بردن از توان عملیاتی پلیس به مدت سه روز در استان اجرائی شد.
وی اظهار داشت: در این طرح عملیاتی سه روزه، تعداد ۱۵ نفر قاچاقچی کالا دستگیر و تعداد سه انبار کالای قاچاق شناسایی و ۱۲ دستگاه وسیله نقلیه حامل بار قاچاق نیز توقیف شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در این طرح ۱۱ تن و ۱۸۰ کیلوگرم پارچه با همکاری تنگاتنگ پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین، ۹۳ دستگاه لوازم برقی خانگی، ۸۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال، ۱۵ تن چوب و دیگر کالاهای قاچاق کشف و تعداد ۱۴ پرونده نیز تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.
مفخمی شهرستانی بخش مهمی از دستاوردهای عملیاتی پلیس در بخش های مختلف مأموریتی پلیس را در سایه مشارکت و همراهی خوب شهروندان عنوان و اشاره کرد: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی درباب ماموریت های در رابطه با نظم و امنیت اجتماعی است.


منبع:

1399/12/11
15:22:42
0.0 / 5
1091
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane