شهردار تهران در گفت وگو با بیمه خانه:

بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است

بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است

به گزارش بیمه خانه شهردار تهران با اشاره به خدمات این نهاد عمومی به خانواده های نیازمند و محرومان جامعه اظهار داشت: شهرداری ارائه خدمت به مردم جنوب شهر را در اولویت قرار داده است.


پیروز حناچی در گفت و گو با ایسنا، در حاشیه مراسم‌ لریزان پویش «ایران مهربان» برای پشتیبانی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد، با اشاره به مسئولیت های اجتماعی شهرداری تهران در رسیدگی به اقشار نیازمند جامعه اظهار داشت: بیشتر پروژه های شهری تهران در جنوب شهر انجام می شود که این بیان کننده توجه این نهاد به خانواده های محروم و نیازمند است.
وی با اعلان اینکه شهرداری تهران در ارائه کمک یا خدمت هیچ تفاوت و تبعیضی بین افراد جامعه قائل نیست، اضافه کرد: نگاه شهرداری به شهروندان نگاهی پدرانه است که هرچه در توان داشته باشد، برای کمک به شهروندان انجام می دهد و در این راه محرومان و افراد کم توان در اولویت دریافت خدمت قرار دارند.
شهردار تهران با اشاره به اینکه در این دوره از شهرداری بیشتر خدمات معطوف به جنوب شهر و اقشار نیازمند است، بیان کرد: این به آن معنا نیست که به شمال شهر خدمات ارائه نمی دهیم؛ اما عمده کارهای انجام شده در جنوب شهر است.
حناچی به بیان مواردی از تمرکز شهرداری تهران به رفع نیازهای مناطق محروم پرداخت و اظهار داشت: در این دوره از شهرداری تهران تا حالا ۱۷ فضای سبز گسترده در شهر تهران انجام شده که تمامی آنها در جنوب شهر است و این فضای سبز از ۲۵۰۰ متر تا ۳۲ هکتار بوده است.
منبع:

1399/12/08
12:59:03
0.0 / 5
1186
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane