فرمانده انتظامی شاهرود:

طرح ضربتی دستگیری اراذل و اوباش در شهرستان شاهرود اجرا شد

طرح ضربتی دستگیری اراذل و اوباش در شهرستان شاهرود اجرا شد

فرمانده انتظامی شاهرود با اعلان اینکه طرح ضربتی دستگیری اراذل و اوباش در شهرستان اجرا شد، اظهار داشت: ۱۰ قبضه سلاح غیرمجاز از این افراد در شاهرود، بسطام و روستاهای حومه کشف شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی کریمی پس از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران از اجرای طرح رعد ویژه دستگیری اراذل و اوباش در شهرستان شاهرود اطلاع داد و بیان نمود: تیم های ضربتی در جهت ارتقای امنیت اجتماعی، نسبت به برخورد با اراذل و اوباش اقدام نمودند.
وی با اشاره به اینکه این طرح که با هماهنگی نهادهای ذی صلاح اجرا شد، اضافه کرد: پاتوق های اراذل و اوباش کافه های غیرمجاز و مناطق آلوده شاهرود بسطام و روستاهای توابع این بخش شناسایی و شبانه مورد بازرسی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شاهرود از کشف ۱۰ قبضه سلاح گرم و سرد در چارچوب این طرح اطلاع داد و اضافه کرد: از این اراذل و اوباش مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه مشروبات الکلی و مواد مخدر و آلات و ادوات توزیع و استعمال آن کشف و ضبط و همینطور چهار دستگاه خودرو هم توقیف شد.
کریمی ضمن اشاره به دستگیری ۳۴ نفر در این طرح، بیان نمود: هشت نفر از این افراد که دارای سوابق مختلف شرارت و پرونده قضائی هستند، بازداشت و بقیه با دریافت تعهد آزاد شدند همینطور این طرح ضربتی به دستگیری یک متهم متواری دارای سابقه آدم ربایی هم منجر گردید.

1399/12/07
12:51:00
0.0 / 5
1321
تگهای خبر: انتظامی , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane