فرمانده انتظامی اهواز:

عوامل تیراندازی در اهواز و كارون دستگیر شدند

عوامل تیراندازی در اهواز و كارون دستگیر شدند

بیمه خانه: فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 6 عامل تیراندازی به سمت منازل در شهرستان کارون آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ محسن دالوند اظهار نمود: به دنبال وقوع تیراندازی همزمان در شهرستان های کارون و اهواز و انتشار تصاویر آنها در فضای مجازی، با عنایت به اهمیت موضوع تیم های عملیاتی تشکیل و دستور ویژه برای دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد.
وی اضافه کرد: مأموران پلیس اهواز با کار اطلاعاتی و هماهنگی با فرماندهی انتظامی شهرستان کارون، ۶ عامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات منسجم در مخفیگاه شان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی اهواز خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، ۲۰۰ عدد فشنگ شکاری، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو، دشنه و قمه) و دو دستگاه خودرو به کار رفته در تیراندازی ها کشف شد.
وی با اشاره به اینکه این تیراندازی ها به علت اختلافات ملکی بین دو طایفه به وقوع پیوست، اضافه کرد: مأموران پلیس بعد از هماهنگی با مرجع قضائی از منزل فردی که در فضای مجازی بعنوان وکیل معرفی شده، یک قبضه کلت کمری به همراه دو تیغه خشاب مربوطه و دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف کردند.
دالوند اظهار داشت: اهواز جولان گاهی برای عرض اندام و قدرت نمایی هیچ فرد یا افرادی نیست و پلیس با مخلان نظم و امنیت هیچ گاه مماشات نخواهد کرد.


منبع:

1399/12/03
12:31:54
0.0 / 5
1295
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane