رییس پلیس راهور ناجا خبر داد:

كاهش بار ترافیكی اتوبان قزوین – كرج با افتتاح آزادراه غدیر

كاهش بار ترافیكی اتوبان قزوین – كرج با افتتاح آزادراه غدیر

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: راه اندازی مسیر ۱۶۴ کلیومتری آبیک به چرمشهر نقش مهمی در تسهیل تردد و کاهش بار ترافیکی اتوبان قزوین - کرج خواهد داشت.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه بازدید از آزادراه غدیر در آبیک و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه محور قزوین به کرج در زمان بامداد و شب بار ترافیکی زیادی را تحمل می کند اظهار نمود: بخش عمده ای ترافیک این محور در ارتباط با خودروهایی است که از تهران به سمت جنوب و شرق کشور تردد می کنند.
وی اضافه کرد: راه اندازی مسیر ۱۶۴ کیلومتری آبیک به چرمشهر نقش مهمی در تسهیل تردد و کاهش بار ترافیکی خواهد داشت و امیدواریم با آغاز به کار این محور در اسفندماه بزودی شاهد روان تر شدن عبور و مرور و کاهش حوادث جاده ای باشیم.
رئیس پلیس راهور ناجا از ایجاد سه پاسگاه پلیس در این محور اطلاع داد و افزود: در کنار این پاسگاه ها، واحدهای گشتی هم حضور دارند تا شاهد بروز کم حوادث باشیم.
وی افزود: اقدامات ایمنی خوبی برای این مسیر در نظر گرفته شده و با استقرار نیوجرسی های جداشونده امیدواریم شاهد امنیت بیشتر این محور باشیم.
هادیان فر اظهار داشت: ایمنی راه، دید مناسب، روشنایی، دسترسی رانندگان و شیب های مناسب نقش عمده ای در کاهش بروز حوادث دارد و همواره تلاش می نماییم در مسیرهای جدید، این نکات مد نظر قرار بگیرد.
وی در انتها اظهار داشت: در کنار همه این موارد، عامل اصلی کاهش حوادث دقت و رعایت نکات ایمنی توسط خود رانندگان است و امیدواریم با همراهی و همکاری مردم شاهد محوری با کمترین حوادث ممکن باشیم.
گفتنی است محور آبیک به چرمشهر که از سال ۹۲ با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان ساخته شده ۷ اسفند توسط رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.منبع:

1399/12/02
20:33:21
0.0 / 5
1057
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane