در نشست سه جانبه بیمه سلامت پناهندگان مطرح شد

همكاریهای مشترك در عرضه خدمات بیمه ای به پناهندگان بخصوص بیماران خاص و صعب العلاج

همكاریهای مشترك در عرضه خدمات بیمه ای به پناهندگان بخصوص بیماران خاص و صعب العلاج

بیمه خانه: نشست سه جانبه بیمه سلامت در مورد نحوه عرضه خدمات بیمه درمانی بهتر به پناهندگان با حضور محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، ایوو فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و محمدمهدی ناصحی مدیر عامل بیمه سلامت ایران در محل سازمان بیمه سلامت ایران برگزار گردید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، در ابتدای نشست سه جانبه ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گزارشی از همکاریهای صورت گرفته در چند سال گذشته در عرضه خدمات بیمه ای به پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران عرضه و اضافه کرد: سازمان بیمه سلامت ایران هر گونه خدمات بهداشتی و درمانی که به مردم ایران داده می شود به پناهندگان ساکن در کشور هم عرضه می نماید و تمامی مراکز بهداشتی و درمانی که طرف قرارداد با بیمه سلامت باشند به پناهندگان هم خدمات عرضه می نمایند.
در ادامه نشست محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، از مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به طور ویژه از سازمان بیمه سلامت که در زمان همه گیری بیماری کووید ۱۹ در عرضه خدمات رسانی به اتباع خارجی تلاشهای زیادی داشتند، قدردانی کرد.
محمودی به طرح بیمه سلامت پناهندگان بعنوان ابتکار مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره نمود و عنوان کرد: باوجود وجود تحریم های بین المللی و ظالمانه ضد کشور ایران، بدون هیچگونه تبعیضی به پناهندگان ساکن در کشور همانند مردم ایران، بالاترین خدمات توسط دولت جمهوری اسلامی ایران عرضه داده می شود.
وی بر همکاریهای مشترک در عرضه خدمات بیمه ای به پناهندگان جمعی بخصوص بیماران خاص و صعب العلاج تصریح کرد.
فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان هم از خدمات جمهوری اسلامی ایران در عرضه خدمات درمانی و بیمه تشکر نمود و آمادگی خویش را جهت بهتر شدن نوع خدمات به پناهدگان اعلام نمود.
بر مبنای پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، او همینطور پیام گرندی کمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان را ابلاغ و بابت خدمات رسانی مناسب به اتباع خارجی تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد: میزبانی مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان و همینطور عرضه خدمات گوناگون بخصوص در زمینه ی خدمات بیمه سلامت در دنیا بی سابقه است و جوامع بین المللی همیشه قدردان این خدمات هستند.1399/11/28
21:23:07
0.0 / 5
1180
تگهای خبر: آموزش , بیمه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane