در یكصد و پانزدهمین نشست كارگروه مرزهای مجاز كشور بررسی شد

نحوه كنترل مسافرین درمرزها درشرایط كرونا

نحوه كنترل مسافرین درمرزها درشرایط كرونا

بیمه خانه: مدیرکل امور مرزی وزارت کشور از برگزاری یکصد و پانزدهمین جلسه کارگروه مرزهای مجاز کشور با حضور ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حسین قاسمی مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اظهار داشت: در یکصد و پانزدهمین جلسه کارگروه مرزهای مجاز کشور دستگاهها گزارشی از آخرین وضعیت اتفاقات اخیر درگمرک اسلام قلعه هرات افغانستان که تعداد زیادی از تانکرها و کامیون ها لطمه دیدند، ارائه کردند.
همین طور موضوع نحوه و چگونگی کنترل مسافرین در مرزها باتوجه به شرایط کرونا، بحث و قرار شد در امتداد تقویت نیروی انسانی موضوع استفاده از ظرفیت سایر دستگاهها در نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی تصمیم گیری گردد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ موضوع صدور بیمه نامه معتبر اتباع خارجی متقاضی ورود به کشور نیز از دیگر دستورکارهای جلسه بوده که گزارش روند اقدامات انجام شده توسط نماینده بیمه مرکزی ایران ارائه شد.
شایان ذکر است کارگروه مرزهای مجاز در سال قبل موضوع ساماندهی فعالیت بیمه ها در مبادی مجاز ورودی به کشور را به صورت جدی پیگیری کرد که با تلاش دستگاه های عضو و محوریت بیمه مرکزی این نقیصه مرتفع و الان بیمه نامه های معتبر برای اتباع خارجی صادر می شود.
منبع:

1399/11/27
21:38:26
0.0 / 5
1150
تگهای خبر: انتظامی , بیمه , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane