تاكید دادستان تهران بر تسریع در تكمیل زیرگذر چهار راه گلوبندك

تاكید دادستان تهران بر تسریع در تكمیل زیرگذر چهار راه گلوبندك

بیمه خانه: دادستان عمومی و انقلاب تهران در بازدید از پروژه راه اندازی زیرگذر چهار راه گلوبندک، از شهرداری تهران خواست با افزایش تعداد شیفت ‎های کاری، نسبت به تسریع در اجرا و تکمیل پروژه جهت حفظ حقوق عامه و کاهش بار ترافیک اطراف بازار بزرگ تهران اقدام نماید.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب تهران در بازدید از پروژه راه اندازی زیرگذر چهار راه گلوبندک، از شهرداری تهران خواست با افزایش تعداد شیفت‎ های کاری، نسبت به تسریع در اجرا و تکمیل پروژه جهت حفظ حقوق عامه و کاهش بار ترافیک اطراف بازار بزرگ تهران اقدام نماید.

بر اساس گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، القاصی در بازدید از پروژه راه اندازی زیرگذر چهار راه گلوبندک، در گفت ‎و‎ گو با خبرنگاران، ضمن تاکید بر اهمیت موقعیت بازار تهران بعنوان هسته مرکزی شهر عنوان کرد: مجموعه بازار، پر ترافیک‎ ترین نقطه شهر است و بنابراین باید سطح دسترسی ‎ها به مترو و بازار به نحوی تدارک دیده شود که هم کمترین ترافیک را ایجاد نماید و هم سریعترین زمان ممکن برای جابجایی مسافران و عابران فراهم گردد.

دادستان تهران دلیل بازدید خود از پروژه راه اندازی زیرگذر گلوبندک را، رسیدگی به مطالبه مردم در زمینه رفع مزاحمت ترافیکی در منطقه عنوان نمود و عنوان کرد: این پروژه از سال ۱۳۹۴ تابحال در دست اقدام است و به قول مسؤلان شهرداری ظرف ۸-۷ ماه اخیر با عنایت به سپردن کار به پیمانکار جدید، سرعت بالایی گرفته است و پیشنهاد من این است که با افزایش یک یا دو شیفت کاری و تسریع در اجرای پروژه، زمینه رضایتمندی مردم فراهم شود.

دادستان عمومی و انقلاب تهران خاطرنشان کرد: فرآیند راه اندازی پروژه بنا شده هم اکنون برای مردم مزاحمت بوجود می آورد و باعث اعتراض و نارضایتی است و انتظار ما از شهرداری این است که با تلاش و وقت‎ گذاری بیشتر و افزودن شیفت ‎های کاری، سرعت بیشتری به کار بدهند.

در این برنامه معاون فنی و عمران شهرداری تهران هم با عرضه گزارشی از روند اجرای پروژه نسبت به اتمام مراحل کار تا آخر تابستان سال آینده ابراز امیدواری کرد.

مهندس صبوری دیلمی با بیان اینکه هم اکنون قسمت غربی پروژه به پایان رسیده، عنوان کرد: دلیل اجرای طرح، این بود که ورودی ‎های متروی تهران در ایستگاه ۱۵ خرداد، کفاف جمعیت را نمی داد و فقدان آسانسور و پله برقی در ایستگاه مترو دسترسی افراد دارای معلولیت، جانبازان و مادرانی که فرزندان خویش را با کالسکه می آوردند، را به مترو غیر ممکن کرده بود.

وی افزود: در اجرای این طرح راه اندازی دو ورودی جدید با چهار پله‎ برقی و ۸ دستگاه آسانسور پیشبینی شده که امروز قسمت غربی به پایان رسیده و ظرف چند روز آینده به بهره ‎برداری می رسد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران را در برنامه بازدید ظهر امروز شنبه ۲۵ بهمن از پروژه راه اندازی زیرگذر چهار راه گلوبندک تهران، رحمانیان معاون اول دادستان تهران، صاحبی پسندیده معاون دادستان در امور پرونده ‎های خاص، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و صبوری دیلمی معاون فنی و مهندسی شهرداری همراهی کردند.

منبع:

1399/11/26
12:30:30
0.0 / 5
1225
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane