جانشین فرمانده ناجا:

برخورد بدون مماشات با اراذل و اوباش

برخورد بدون مماشات با اراذل و اوباش

جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار مردم است اما با اراذل و اوباش مقتدرانه و بدون مماشات برخورد قانونی می کند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار سرتیپ قاسم رضایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انتظامی فرماندهی استان کرمان در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه فجر اظهار نمود: در استان کرمان همدلی و هماهنگی خوبی بین دستگاه قضائی، شورای تامین و مردم با نیروی انتظامی وجود دارد.
وی امنیت موجود در کشور را نتیجه همکاری مردم و مسئولان دانست و اضافه کرد: آرمان های انقلاب و مدیریت هوشمندانه مسئولان موجب برقراری آرامش در جامعه شده است.
جانشین فرمانده ناجا کشور اظهار داشت: یکی از چالش های جنوب شرق کشور مساله قاچاق مواد مخدر است که ناشی از همسایگی با کشورهای تولیدکننده مواد مخدر در این منطقه است.
سردار سرتیپ رضایی میزان کشفیات مواد مخدر طی ۱۰ ابتدای سال جاری را ۹۴۰ تن ذکر و اظهار نمود: طی مدت گفته شده در استان کرمان بیش از ۱۵۰ تن مواد مخدر کشف شد که این میزان در مقایسه با زمان مشابه سال قبل ۵۰ درصد رشد دارد.
جانشین فرمانده ناجا کشور همین طور از جمع آوری ۲ هزار سلاح غیر مجاز طی امسال آگاهی داد و اضافه کرد: همین طور در استان کرمان با مساله حضور جمعیت زیادی از شهروندان خارجی غیرمجاز مواجه هستیم که چالش هایی را به وجود آورده است.
سردارسرتیپ رضایی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در کشور و استان کرمان اظهار داشت: با کوشش های شبانه روزی و مدیریت دلسوزانه و نگاه انقلابی نیروی انتظامی در کرمان و کشور امنیت و آرامش برقرار است.
ترحم بر اراذل و اوباش را جفا بر جامعه دانست
وی افزود: نیروی انتظامی شرایط را هوشمندانه رصد کرده و جامعه را برمبنای برآوردهای اجتماعی مدیریت می کند.
سردارسرتیپ رضایی ابراز امیدواری کرد که با اقدامات نیروی انتظامی رضایت مردم و فرمانده کل قوا جلب شود.
وی با اشاره به اقدامات ناجا در زمینه برخورد با اراذل و اوباش اظهار داشت: مردم از اقدامات نیروی انتظامی حمایت می کنند. نیروی انتظامی در کنار مردم است اما با اراذل و اوباش مقتدرانه و بدون مماشات برخورد قانونی می کند.
سردار سرتیپ رضایی با اعلان اینکه نیروی انتظامی با جدیت با عربده کشان و مخلان نظم و امنیت برخورد کرده و آنها را پشیمان می کند، اضافه کرد: رعایت حقوق شهروندی خط قرمز ناجا است.
وی «آرامش مردم» را پاسخ نیروی انتظامی به افرادی دانست که دراین زمینه ندانسته اظهار نظر می کنند و بیان کرد: ملاک عمل ناجا قانون و وظایفش است و اظهارنظر نادانسته مانعی برای اقدامات ما نیست.
جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: اگر مأمور نیروی انتظامی فردی را دید که با قمه کشی و عربده کشی به دنبال ایجاد وحشت می باشد؛ مکلف است کاری کند که قمه از دست آن فرد بیفتد؛ اما اگر خودش را تسلیم کند، کار تمام است.
وی ترحم بر اراذل و اوباش را جفا بر جامعه دانست و اضافه کرد: این پیام را مأموران نیروی انتظامی برای انجام رسالتشان دریافت کرده اند و حتی اراذل هم متوجه این پیام شده اند.


1399/11/24
18:30:44
0.0 / 5
1088
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane