فرمانده انتظامی استان مركزی:

عاملان شهادت شهید مرتضی براتی دستگیر شدند

عاملان شهادت شهید مرتضی براتی دستگیر شدند

بیمه خانه: فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: با برنامه ریزی عملیاتی پلیس 6 نفر از اعضای باند سارقان مسلح احشام و عاملان شهادت ستوان یکم مرتضی براتی دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس؛ حسن مفخمی شهرستانی اظهار نمود: در تاریخ بیست و پنجم آذر ماه سال جاری در درگیری سارقان مسلح احشام با مأموران انتظامی، متأسفانه ستوان یکم مرتضی براتی از کارکنان انتظامی شهرستان خمین به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی بیان کرد: از همان دقایق اولیه، تیم هایی تخصصی از کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری دیگر پلیس های تخصصی و فرماندهی انتظامی شهرستان های دخیل در موضوع، تحقیقاتی تخصصی برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده را شروع کردند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: سرانجام پس از گذشت ۴۶ روز کار اطلاعاتی و شبانه روزی، تحقیقات پلیس به سرانجام رسید و مخفیگاه اعضای این باند در استان مرکزی و استان های خوزستان و لرستان شناسایی و مورد رصد نامحسوس تیم های اعزامی از پلیس استان قرار گرفت.
مفخمی شهرستانی اشاره کرد: سرانجام در سحرگاه روز گذشته، در عملیات ضربتی تیم های اعزامی پلیس استان و همکاری تنگاتنگ پلیس استان های لرستان و خوزستان، ۶ نفر اعضای باند سارقان مسلح احشام و عاملان شهادت ستوان یکم مرتضی براتی دستگیر و به پلیس استان دلالت شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی با قدردانی از تعاملات بسیار مطلوب دستگاه قضا در پروسه رسیدگی به این پرونده و تمامی مأموران انتظامی یگان های دخیل در دستگیری اعضای این باند، اشاره کرد: در این عملیات ضربتی و غافلگیرانه که اجازه کوچک ترین عکس العملی به متهمان داده نشد، تعداد ۳ قبضه سلاح جنگی و ۲ قبضه سلاح شکاری و مهمات مربوطه نیز از متهمان کشف شد.
سردار مفخمی شهرستانی با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ عنوان، اجازه هیچ نوع ناامنی به مخلان نظم و آرامش عمومی نخواهد داد، اشاره کرد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، تحقیقات تکمیلی از اعضای این باند در حال انجام می باشد و پس از تکمیل تحقیقات، مراحل قانونی برخورد قانونی با آنان شروع خواهد شد.

1399/11/19
20:54:36
0.0 / 5
1112
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane