استاندار تهران اعلام كرد

اشتغال مستقیم 800 نفر با شروع به كار بخش شمالی پلاسكو

اشتغال مستقیم 800 نفر با شروع به كار بخش شمالی پلاسكو

بیمه خانه: استاندار تهران از اشتغال مستقیم 800 نفر و اشتغال غیرمستقیم 7000 نفر با شروع به کار بخش شمالی پلاسکو آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم‌ فتتاح بخش شمالی ساختمان پلاسکو اظهار داشت: این مراسم از چند بعد قابل تامل است نخست آنکه افتتاح این بخش از ساختمان پلاسکو در روزهای دهه فجر روزهایی که به برکت اندیشه امام با وحدت و همدلی و مقاومت آحاد جامعه عزت را برای همه مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان و آزادی خواهان به همراه داشت.
وی ادامه داد: افتتاح این ساختمان از بعد دیگر مصادف است با ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر که اتفاقی مبارک است.
وی در بخش دیگری از صحبتهای خود به یاد وخاطره آتش نشانان شهید در حادیه پلاسکو اشاره نمود و اضافه کرد: آتش نشانان عزیزی که یاد و خاطره آنها باید گرامی داشته شود، شهدای مظلومی که کاری مسوولانه و قهرمانانه انجام دادند و شرایطی فراهم کردند که حداقل تلفات جانی در این حادثه تلخ را شاهد باشیم.
وی افزود: بعد دیگر آرامش، صبر، همراهی و همکاری کسبه بوده است، کسانی که تمام دارایی آنها طمعه حریق شد و پیش بینی می شد تا چند سال کسب وکار آنها رونق نگیرد. اما با صبر و همکاری سبب پیشرفت این پروژه شدند.
وی اشاره کرد: باید از استاندار وقت تهران آقای مقیمی و همین طور آقای سعیدی کیا که از بدو انقلاب در مراحل مختلف نقش آفرین بودند بواسطه تلاشهای بسیار برای ساختمان پلاسکو قدردانی کنند. همکاری هیات مدیره پلاسکو بگونه ای پیش رفت که امروز شاهد افتتاح ۲۷۹ واحد صنفی با استانداردهای علمی و ایمنی کامل هستیم. و از امروز کارهای تولیدی و توزیعی این پاساژ سبب اشتغال مستقیم ۸۰۰ نفر و همین طور اشتغال غیر مستقیم ۷ هزار نفر خواهد بود.
منبع:

1399/11/15
13:00:29
0.0 / 5
1054
تگهای خبر: مراسم‌
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane