جانشین پلیس راهور تهران در تشریح تمهیدات بهشت زهرا(س)عنوان كرد

رویكرد پلیس برای روزهای پایانی سال در بهشت زهرا ایجاد حداقل محدودیت هاست

رویكرد پلیس برای روزهای پایانی سال در بهشت زهرا ایجاد حداقل محدودیت هاست

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها و حداکثر رضایتمندی شهروندان برای روزهای پایانی سال است.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سرهنگ موسوی پور با حضور در سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در مورد روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و چگونگی برنامه ریزی و تعیین تکلیف با عنایت به شرایط کرونایی کشور با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و تصریح کرد: سال جاری با عنایت به تجربه موفق سال قبل سازمان بهشت زهرا(س)، پیشبینی های لازم صورت گرفته و با همکاری فشرده ای که بین دو مجموعه پلیس راهور و بهشت زهرا(س) در سال های اخیر تعریف شده است، در صدد ایجاد حداقل محدودیت ها با سطح بالای رضایتمندی شهروندان هستیم.

وی با پرارزش خواندن همکاری تنگاتنگ پلیس و مدیریت سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) بخصوص در سال های اخیر در پنجشنبه و جمعه های آخر سال اظهار داشت: این هماهنگی ها و همدلی ها در نهایت به نفع شهروندان است و مدیریت بهشت زهرا(س) تسهیل تردد و دسترسی همراه با آرامش شهروندان را برای روزهای پایانی سال، هدف اصلی خود تعریف کرده است.

در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) ضمن اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران بخصوص سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در سالهای اخیر اظهار داشت: ما با تمام وجود به پلیس و زحمات این عزیزان اذعان داریم و می دانیم که همکاری با پلیس باعث خدمت صادقانه و کسب رضایتمندی شهروندان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) اظهار داشت: تجربه موفق سال قبل و اطلاع رسانی بموقع و همکاری گسترده و بی نظیر مردم در ایام پایانی سال ۱۳۹۸ که در حافظه تاریخی بهشت زهرا(س) ثبت و ضبط شد، نشان داد که رفتار و عملکرد صادقانه با مردم حتما پاسخ می دهد و شهروندان هم در مواقعی که لازم است، همکاری می کنند.

به قول مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) مجهز شدن همه راه های ارتباطی در سازمان بهشت زهرا(س) به تابلوهای اطلاع رسانی، دوربین های مدار بسته هوشمند، و اهتمام ویژه در حوزه هوشمند سازی در سالهای اخیر نشان از لزوم دغدغه مندی مدیریت بهشت زهرا(س) در مورد تدابیر ترافیکی در این محدوده حساس دارد.

طبق گزارش روابط عمومی بهشت زهرا(س)، وی با تکیه بر برگزاری این نشست در ایام ابتدایی بهمن ماه به اهمیت مبحث برنامه ریزی و هم اندیشی در این خصوص پرداخت و از کارگروههای تخصصی خواست تا با تشکیل جلسات منظم به برنامه ریزی در این خصوص بپردازند.1399/11/08
15:03:31
0.0 / 5
1042
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane