سردار اشتری مطرح كرد؛

افزایش ۳۰ درصدی كشفیات مواد مخدر

افزایش ۳۰ درصدی كشفیات مواد مخدر

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: کشفیات مواد مخدر نسبت به سال قبل بیشتر از ۳۰ درصد افزوده شده است.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار اشتری بامداد یکشنبه در ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز با تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار نمود: شهید حاج قاسم سلیمانی بیشتر از ۴۰ سال مجاهدانه در مقابل جبهه باطل ایستاد و امروز بعنوان افتخاری برای همه آزادی خواستار جهان مطرح است. وی بیان نمود: مکتب سردار سلیمانی باید بعنوان نقشه راه و سرلوحه زندگی نسل جوانان و نوجوان کشور قرار گیرد. فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه باید بدانیم که تقویت نیروی انتظامی در واقع تقویت امنیت کشور است، خاطرنشان کرد: ناجا به دنبال استقرار آرامش و امنیت در جامعه است. وی با اشاره به اینکه امنیت مردم را خط قرمز خود می دانیم، تصریح کرد: امروز با هدایت داعیانه مقام معظم رهبری و همکاری مردم توانسته ایم وضعیت امنیتی مطلوبی در کشور را رقم بزنیم.
سردار اشتری اظهار داشت: نیروی انتظامی از زمان انتشار کرونا در کنار بخش درمان بود و حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت تلاش کردند نقش خویش را به خوبی ایفا کنند.
وی ضمن اشاره به اجرای بحث فاصله گذاری اجتماعی اظهار نمود: این طرح با مشارکت خوب مردم و اصناف بر مبنای مصوبات ستادمی کرونا به نتیجه رسید و نیروی انتظامی در بحث کنترل اماکن و ترددها نقش ویژه ای ایفا کرد.
شناسایی ۳ هزار تارنمای متخلف در تشویش اذهان عمومی
فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به بحث ضدعفونی معابر بیان نمود: در زمینه گندزدایی و ضدعفونی از تمام ظرفیت های خود استفاده کردیم و با افراد محتکر در مورد مواد ضدعفونی و ماسک برخوردهای لازم انجام شد.
وی در زمینه شناسایی افراد متخلف در حوزه فضای مجازی خاطرنشان کرد: تابحال بیشتر از ۳ هزار تارنمای متخلف شناسایی شدند که در فضای مجازی سبب نگرانی مردم و تشویش اذهان عمومی بخصوص در دوران کرونا شده بودند که بعد از ورود پلیس فتا شناسایی و با آنها برخورد شد.
سردار اشتری در مورد محدودیت های تردد داخل شهری و بین شهری تصریح کرد: در این حوزه با عنایت به درخواست فرمانداران توانایی آنرا داریم که استعلامات لازم به صورت آنلاین صورت گیرد تا مردم به مشکل برنخورد.
وی اعتیاد و مواد مخدر را مهم ترین معضلات روز جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: امروزه مشکلی که جوانان با آن مواجهند در عرصه مواد مخدر است و در این حوزه هم مسؤلان باید کمک کنند تا در خدمت مردم باشیم.
تأسیس پژوهشگاه اجتماعی و امنیتی توسط ناجا
فرمانده نیروی انتظامی در مورد رویکرد ناجا جهت استفاده از مفاهیم مکتب حاج قاسم خاطرنشان کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری باید از مکتب حاج قاسم درس بگیریم، ما در بحث اجتماعی و امنیتی پژوهشگاهی تأسیس کردیم تا بتوانیم دنبال روی مکتب وی باشیم.
وی با تاکید بر روحیه جهادی حاج قاسم تصریح کرد: تمام نیروهای انتظامی با تأسی از شهدا و سردار دل ها به مبارزه با قاچاقچیان می روند تا بتوانند امنیت را برای مردم ایجاد کنند.
سردار اشتری اظهار داشت: با عنایت به این که کشفیات مواد مخدر نسبت به سال قبل بیشتر از ۳۰ درصد افزوده شده است اما این مورد برای ما رضایت بخش نیست و نیروی انتظامی نه تنها در مرزها و بلکه در شهرها هم ورود می کند و متجاهرین را جمع آوری و تحویل مراجع قضائی می کند.
سردار اشتری ضمن اشاره به بازدید از استان البرز متذکر شد: فرماندهان و همکاران ما در نیروی انتظامی البرز اقدامات خوبی برای پیشگیری و مقابله با جرم انجام دادند که منجر به افزایش کشفیات نسبت به سال قبل در تمامی شاخص ها شده است.


منبع:

1399/10/14
19:21:02
0.0 / 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane