سردار حاجیان تشریح كرد

جریمه۴۳۶۵۹ خودرو در طرح محدودیتهای شبانه

جریمه۴۳۶۵۹ خودرو در طرح محدودیتهای شبانه

سخنگوی ناجا عملکرد نیروی انتظامی در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در روز گذشته را شرح داد و اظهار داشت: ۴۵۳۲۵ پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته اند ارسال شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار مهدی حاجیان ضمن اشاره به عملکرد نیروی انتظامی در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در روز گذشته عنوان کرد: برای اجرای این طرح، شش هزار و ۸۹۲ مأمور در ۱۹۵۸ نقطه به کار گرفته شدند.
وی اضافه کرد: کاهش ۳۰ درصدی تردد خودرو ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، ماحصل اجرای طرح کاهش زنجیره انتقالی کرونا در کشور بوده است.
سخنگوی ناجا ضمن اشاره به اقدامات انتظامی در رابطه با صنوف خاطرنشان کرد: از ۷ هزار و ۴۵۵ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که سه هزار و ۸۵۴ مورد تذکر گرفتند و تخلفات هزار و ۸۴ واحد صنفی صورت جلسه شد.
به گفته سردار حاجیان، ۱۳۰ هزار واحد صنفی متخلف پلمب شد.
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی اظهار داشت: روز گذشته ۴۵ هزار و ۳۲۵ پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نکرده اند، ارسال شده و همینطور ۵۳ هزار و ۳۹ راننده تذکر لسانی گرفتند.
سردار حاجیان تاکید کرد: ۲۷ هزار و ۱۱۷ خودرو به مبدأ خود عودت داده شدند و ۴۳ هزار و ۶۵۹ خودرو هم در طرح محدودیت های شبانه جریمه شدند. وی در خاتمه تصریح کرد: ۱۴ هزار و ۷۲ خودرو در مناطق نارنجی جریمه شدند و در مناطق قرمز هیچ خودرویی جریمه نشده است.

1399/10/06
23:02:09
5.0 / 5
1166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane