بازگشت اژدهای چندسر بوی نامطبوع در تهران و ضرورت پیگیری مبحث توسط شهرداری

بازگشت اژدهای چندسر بوی نامطبوع در تهران و ضرورت پیگیری مبحث توسط شهرداری

رئیس كمیته محیط زیست و خدمات شهری انتشار بوی نامطبوع در شهر تهران را به اژدهایی چند سر تشبیه كرد كه هر سال، سر جدیدی به آن اضافه می شود و تصریح كرد: به شهرداری تهران تذكر می دهم یكی از معاونت های شهرداری بعنوان متولی اصلی پیگیری مبحث در شهرداری مشخص شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در دویست و پنجاهمین و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، شهادت محسن فخری زاده را به خانواده وی و نیروهای مسلح تسلیت گفت و اضافه کرد: هفتم آذر ماه را به خانواده بزرگ نیروی دریایی ارتش که پاسدار مرزهای دریایی بخصوص در شرایط سخت کنونی هستند، تبریک می گویم.
وی در تذکری به شهرداری تهران درباره انتشار بوی نامطبوع در تهران اظهار داشت: انتشار بوی نامطبوع در شهر تهران حاکی از یک معضل محیط زیستی نوپدید در شهر تهران است که می توان آنرا به اژدهایی چند سر تشبیه کرد که هر سال، سر جدیدی به آن اضافه می شود.
وی با اشاره به اینکه از فاضلاب، گاز مرکاپتان، مرکز دفع پسماند آرادکوه و مازوت سوزی صنایع تابحال سخن گفته شده ولی هنوز پهلوانان شهر موفق به هدف قرار گرفتن اژدها نشده اند، اضافه کرد: با عنایت به وظایف ذاتی دستگاههای مختلف در زمینه رفع مشکل، لازم است با هدف گذاری و زمان بندی، مبحث به صورت جدی از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست و استانداری پیگیری شود.
حسینی میلانی با اشاره به اینکه به شهرداری تهران تذکر می دهم یکی از معاونت های شهرداری بعنوان متولی اصلی پیگیری مبحث در شهرداری مشخص شود، افزود: به صورت شفاف و رسمی، نتایج پیگیری ها و پایش های سال قبل منتشر و در اختیار افکارعمومی و مراکز تخصصی قرار گیرد و سازمان مدیریت پسماند هم در اسرع وقت ایستگاه پایش کیفیت هوا و بو را در آرادکوه راه اندازی و گزارش رسمی از اقدامات انجام شده جهت بهبود فرآیندهای پردازش منتشر کند.
وی در تذکر به شرکت آب و فاضلاب استان تهران هم تصریح کرد: یکی از عوامل موثر هم ورود فاضلاب به آنها و کانال های سطحی در شهر است که در این ارتباط به شرکت آب و فاضلاب استان تهران تذکر می دهم در اسرع وقت برنامه اجرایی خویش را برای رفع مشکل انفصال حدود ۴۰۰ نقطه در شبکه فاضلاب را تهیه و به شورای شهر ارسال نماید.1399/09/09
22:59:04
5.0 / 5
1180
تگهای خبر: خدمات , شركت , شهرداری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane