معاون فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد؛

انهدام باند سارقان مسلح

انهدام باند سارقان مسلح

به گزارش بیمه خانه معاون هماهنگ كننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در استان اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ صابر عباس زاده تصریح کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در مهرماه سالجاری از مغازه طلافروشی در سطح شهر تبریز، بلافاصله مبحث به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی شیوه و شگرد سرقت انجام شده، سرکرده باند را شناسایی و در کمتر از ۲۴ ساعت بعد از هماهنگی با مقام قضائی تعداد ۵ نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی افزود: با عنایت به این که سرکرده باند سارقان متواری بود، با تلاش مأموران پلیس آگاهی در یکی از شهرستان های آذربایجان شرقی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شده است.
عباس زاده خاطرنشان کرد: در این راستا ۷ نفر از دیگر اعضای این باند سارقان مسلح دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۵ قبضه اسلحه کلت کمری و ۲ قبضه اسلحه شکاری با مهمات مربوطه و مقادیری طلاجات مسروقه کشف شد.
وی با اشاره به اینکه تحقیقات برای کشف سرقت های دیگر ادامه دارد، تصریح کرد: تابحال متهمان به ۵ فقره سرقت از طلافروشی و بانک در ۱۰ سال گذشته اعتراف کردند که در این سرقت ها ۱۲ نفر از شهروندان مجروح و متأسفانه ۳ نفر هم به قتل رسیده بودند.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار با هرگونه ناامنی برخورد قاطع می کند، به صنف طلافروشان سفارش کرد: به هشدارهای پلیسی و ملاحظات انتظامی توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیر متخلفان و مجرمان اقدام گردد.

1399/08/16
19:15:07
5.0 / 5
1525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane