اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی شهری در پایتخت

اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی شهری در پایتخت

بیمه خانه: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام نمود كه اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی را با عنوان «Tehran TEBO» برگزار می نماید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، فرزاد طالبی با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به اهمیت پیشبرد اهداف آموزشی در علوم نوین و همین طور استفاده از خلاقیت دانش آموزان و دانشجویان در زمینه های گوناگون علمی؛ با همکاری مرکز پژوهشگران جوان و گروه آموزشی سیگما این جشنواره برگزار می گردد.
طالبی با اشاره به هدف برگزاری این جشنواره، افزود: هدف اصلی برگزاری این جشنواره استفاده از پنج طرح برتر دانش آموزان در سطح شهر تهران و همین طور پشتیبانی از ایده های نوآورانه دیگر دانش آموزان توسط این سازمان است.
بگفته طالبی، اشاعه فرهنگ زیبا شناسی و ارتقای کیفیت محیط زیست شهری در امتداد هویت ایرانی-اسلامی، بازسازی چشم اندازهای عمومی، نقاط عطف بصری و نشانه های شهری، ایجاد تناسب، امنیت و آرامش روانی، هماهنگی بین عناصر مختلف شهری و درنهایت ارج نهادن به زندگی و ارزشهای تمدن اسلامی ایرانی از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی با اعلان اینکه طبق مصوبه شورای سیاستگزاری جشنواره به ۱۰ نفر منتخب این مسابقات جوایز نقدی اهدا می شود، افزود: برخی از نفرات منتخب این جشنواره، امکان حضور در دوره های تخصصی مسابقات جهانی رباتیک سال آینده را دارند و از بین آنها، افرادی جهت شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ رباتیک، انتخاب می شوند.
بنا براعلام روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی مهلت ثبت نام در این جشنواره را از ۱۳ آبان تا ۱۶ آذر اعلام نمود و اظهار داشت: افراد علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی tehrantebo.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/08/12
19:32:24
5.0 / 5
1633
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane