سردار رضایی ؛

شناسنامه اراذل جمع آوری شده است

شناسنامه اراذل جمع آوری شده است

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به جمع آوری شناسنامه اراذل و اوباش اظهار داشت: مقابله با اراذل و اوباش پس از امنیت اولویت اول ناجاست.سردار قاسم رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت برخورد جدی تر با اراذل و اوباش و افرادی که نظم جامعه را به هم می زنند، اظهار نمود: مقابله با اراذل و اوباش پس از موضوع امنیت اولویت اول ناجا است.
وی اضافه کرد: برخوردهای ما با اراذل و اوباش استمرار خواهد داشت و همان طرح هایی که در یکی دو ماه گذشته اعلام و اجرا شده است را تا زمانی که این افراد متنبه شوند و دیگر جامعه را نا امن نکنند ادامه دارد.
جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: با ایجاد حاشیه و پرداختن به موضوعات غیر نمی توان هیچ خدشه ای به ناجا و طرح های مقابله ای ناجا با اراذل و اوباش وارد کرد.
اگر لازم باشد با اوباش شدیدتر هم برخورد می کنیم
سردار رضایی اشاره کرد: اگر در مقطعی از زمان ایجاب کند که ناجا حتی شدید تر و با شدت تر بیشتر طرح های مقابله ای با اراذل و اوباش را اجرا نماید ما آماده ایم و برای ایجاد نظم و امنیت در جامعه از هیچ تلاشی دست بر نمی داریم.
وی با اشاره به طرح جدید ناجا برای برخورد با اراذل و اوباش اظهار داشت: برای اجرای طرح های جدید مقابله با اراذل و اوباش شناسنامه و اطلاعات آنها جمع آوری و در اختیار ناجا قرار گرفته است. جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: مقتدرانه با اراذل و اوباش برخورد می کنیم؛ با کسی که عربده کشی می کند باید به شکلی برخورد کرد که دیگر نتواند حتی چوب کبریتی را هم بلند کند. پارک ها و تفرجگاه ها باید از وجود اراذل و اوباش و خرده فروشان مواد مخدر خالی شوند و باید کاری نماییم که خانواده ها برای حضور در این تفرجگاه ها احساس امنیت و آرامش داشته باشند.
برنامه جدید نیروی انتظامی برای برخورد با اراذل و اوباشپیش تر سردار محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه ناجا برای برخورد شدیدتر با اراذل و اوباش اظهار نمود: ناجا برنامه خوبی برای برخورد شدیدتر و جدی تر با اراذل و اوباش طرح ریزی کرده است. وی افزود: در این طرح اطلاعات اراذل و اوباش شناسایی شده، آنها به سه سطح (یک، دو و سه) تقسیم بندی شده که متناسب با میزان خطراتی که هر اوباش می تواند برای جامعه داشته باشد، دستورالعمل خاصی صادر شده که مبنای این دستورالعمل همانطور که اشاره شد، میزان خطراتی است که هر گروه می تواند برای جامعه داشته باشد. بگفته شرفی، این دستورالعمل جدید ناجا به تمامی استانها ابلاغ گردیده و به زودی شاهد طرح جدید مقابله با اراذل و اوباش از طرف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی هستیم. وی بیان کرد: تیم های عملیاتی هم برای رصد، کنترل، دستگیری، مقابله و توجیه این افراد در این دستورالعمل پیش بینی شده و بطور کلی باید اظهار داشت که تمامی مواردی که لازم است را در این طرح در نظر گرفته ایم. جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی اظهار نمود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیش تر اهتمام در برخورد با اراذل و اوباش داشت که موفق هم بوده و در امتداد فرامین مقام معظم رهبری که در نامه ای در هفته ناجا به اطلاع ما رسید، ناجا طرح جدیدی برای مقابله با این افراد در نظر گرفت و هم اکنون بر این مساله تسلط کامل دارد. شرفی اظهار داشت: بنظر می رسد اگر پروسه برخورد با چنین افرادی که مخل نظم، امنیت و آرامش جامعه هستند، شدیدتر شود و اجازه ندهیم که آنها به حقوق دیگران دست درازی کنند، در نهایت پروسه مقابله ای ناجا با اراذل و اوباش کامل تر می شود و تأثیر بسزایی در اجرای فاکتورهای نظم اجتماعی خواهد داشت.

1399/08/12
17:54:21
5.0 / 5
1536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane