تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیك سوم كرونا

تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیك سوم كرونا

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)به مردم سفارش كرد كه تنها برای تدفین بستگان درجه یك به بهشت زهرا مراجعه كنند. در صورت ادامه مراجعات غیر ضروری درهای بهشت زهرا بسته خواهد شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سعید خال درباره محدودیت های جدید در بهشت زهرا (س)، اظهار داشت: باتوجه به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و اعلام های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص افزایش چشم گیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است و از خانواده متوفیان درخواست می شود که فقط جهت کار مهم تدفین و به تعداد محدود به بهشت زهرا مراجعه کنند.
خال اظهار داشت: درهای بهشت زهرا فقط بر روی خانواده های متوفی باز خواهد بود و تنها پذیرای بستگان درجه یک خواهد بود.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به حضور تعداد زیادی از مردم در ایام تعطیل در بهشت زهرا(س) بیان کرد: خواهش عاجزانه و استدعای من از مردم این است که در تعطیلات پیش رو (پنجشنبه، جمعه و شنبه) به هیچ وجه در بهشت زهرا تردد نداشته باشند. حتی حکم قضایی لازم را گرفته ایم و اگر نیاز باشد درهای بهشت زهرا را مانند گذشته خواهیم بست.
وی باردیگر سفارش کرد که مردم تنها برای کار ضروری تدوین در بهشت زهرا حاضر شوند و این اقدام هم حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گیرد چونکه حالا شرایط بسیار نگران کننده است و نظیر این شرایط را تا حالا نداشته ایم.
بنا براعلام سایت شهر، خال با اشاره به اینکه در صورت همکاری مردم خدمات رسانی مختل نمی گردد، بیان کرد: هم اکنون شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است و امکانات به مقدار دو برابر لازم برای انجام کار تدوین وجود دارد. این پیش بینی ها در سازمان بهشت زهرا انجام شده و از مردم می خواهیم که همکاری لازم را داشته باشند.1399/07/23
13:39:02
5.0 / 5
1359
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane