انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در منطقه شوش

انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در منطقه شوش

بیمه خانه: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از انهدام باند مواد فروشان منطقه شوش تهران آگاهی داد و اظهار داشت: متهمان كه مادر و سه دختر بودند با تشكیل یك باند مجرمانه مبادرت به توزیع شیشه و هروئین می كردند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح این خبر اظهار نمود: در امتداد مبارزه قاطع و همه جانبه مقابل قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مأمورین پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب بمنظور تحقق اهداف سازمانی درباب انهدام باندهای فعال در منطقه شوش، هرندی و مولوی، کسب اطلاع نمودند اعضای یک باند حرفه ای توزیع مواد مخدر به سرکردگی زن جوانی به نام مرجان ضمن تشکیل یک باند مجرمانه اقدام به تهیه و توزیع گسترده انواع مواد مخدر در منطقه شوش تهران با شیوه و شگردهای خاص می کند. حسنوند افزود: با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی فشرده چندین ماهه مقابل قاچاقچیان مشخص شد، اعضای باند بصورت بسیار ماهرانه در پوشش اجاره یک باب منزل مسکونی در منطقه شوش اعمال مجرمانه خودرا جامه عمل می پوشانند.
وی افزود: رصد لحظه به لحظه فعالیت قاچاقچیان ادامه داشت تا اینکه در نهایت مأمورین که از مدت ها قبل در حال مراقبت نامحسوس محدوده مخفی گاه متهمان بودند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیسی مبادرت به ورود به مخفیگاه متهمان کردند و ضمن دستگیری چهار زن مواد فروش موفق شدند یک کیلو و ۲۲۹ گرم شیشه، ۴۸۲ گرم هروئین و ۱۱ گرم تریاک که به نحو بسیار ماهرانه در داخل سرویس بهداشتی پنهان کرده بودند را کشف کردند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در آخر اشاره کرد: متهمان به همراه مواد مشکوفه به مقر پلیس منتقل و بعد از تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا عرضه شدند.


1399/07/17
13:30:06
5.0 / 5
1934
تگهای خبر: اجاره , پلیس , سرویس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane