مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

رایزنی برای توزیع لاستیك های دولتی به رانندگان تاكسی امسال

رایزنی برای توزیع لاستیك های دولتی به رانندگان تاكسی امسال

به گزارش بیمه خانه مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از توزیع 200 هزار حلقه لاستیك میان رانندگان تاكسی در سال قبل آگاهی داد و اضافه كرد: برای سال جاری نیز پیگیر هستیم كه بتوانیم عرضه لاستیك با نرخ مصوب دولتی برای رانندگان تاكسی را داشته باشیم.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین تسهیلات اعطایی به رانندگان تاکسی اظهار داشت: در حوزه کمک های حمایتی به رانندگان تاکسی در چند بخش ورود پیدا کردیم؛ نخست در بخش معیشتی بود که با بانک قرض الحسنه مهر ایران و یکی از فروشگاه های زنجیره ای هماهنگ شد و رانندگان با تشکیل پرونده می توانند خرید کنند و مبلغ آنرا به صورت اقساط پرداخت کنند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از حوزه هایی که در برای کمک به رانندگان تاکسی ورود پیدا کردیم بیمه شخصثالث بود که همانند پروسه خرید امکان ستاندن بیمه شخص ثالث برای آنها برقرار شد.

وی افزود: در بحث لاستیک نیز سال قبل ۲۰۰ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان تاکسی با نرخ مصوب دولتی توزیع شد و امسال نیز باردیگر از شرکت تولید کننده خواستیم که نسبت به توزیع لاستیک میان رانندگان تاکسی اقدام گردد. البته با توجه به این که شرکت ها در تولید مشکل دارند هنوز این امر برای سال جاری اجرایی نشده اما پیگیر هستیم.
وی اشاره کرد: در حوزه تامین قطعات خودرو برای رانندگان تاکسی هم افرادی که به سامانه اتحادیه تاکسیرانی مراجعه کنند در قسمت خدمات خودرویی قطعاتی از خودرو وجود دارد که با برخی از تولیدکنندگان صحبت شده تا عرضه آنها انجام شود؛ این قطعات با گارانتی و ارزان تر از نرخ بازار به رانندگان تاکسی عرضه می شود.
منبع:

1399/06/29
15:07:15
5.0 / 5
2279
تگهای خبر: اقساط , بازار , بیمه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane