افزایش غلظت آلاینده های هوا در تهران از فردا

افزایش غلظت آلاینده های هوا در تهران از فردا

بیمه خانه: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هوای تهران الان در شرایط سالم قرار دارد، اظهار داشت: تا فردا (۱۵ دی) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده میگردد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا اظهاركرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (۱۴ دی) است و در بعضی ساعات وزش باد بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه به تدریج از ساعات ابتدایی فردا (۱۵ دی) از میزان ناپایداری جوی كم می شود، اشاره كرد: تنها در بعضی ساعات خصوصاً عصرگاه وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، همین طور تا روز آینده دمای هوا در پایتخت روند افزایشی خواهد داشت.

شهبازی با اشاره به اینكه برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۱۴ دی) در شرایط سالم می باشد، اظهار داشت: انتظار می رود تا فردا (۱۵ دی) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده شود.

وی درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۱۱ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان باز با شاخص میانگین ۷۵ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/10/14
14:54:33
5.0 / 5
5242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane