غلظت آلودگی هوای تهران كم می گردد

غلظت آلودگی هوای تهران كم می گردد

به گزارش بیمه خانه مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از كاهش تدریجی غلظت آلاینده های تجمع یافته در تهران و بهبود كیفیت هوای این شهر اطلاع داد.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، در مورد وضع كیفی هوای تهران طی روز جای اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، شرایط جوی حاكم در روز جاری سبب كاهش تدریجی غلظت آلاینده های تجمع یافته خواهد شد و بهبود نسبی در وضعیت كیفی هوای شهر تهران را به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: هم اكنون كیفیت هوای تهران با شاخص ۹۲ در شرایط سالم می باشد، در صورتی كه شاخص ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز ۱۱۵ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به پیش بینی شرایط جوی تهران اعلام نمود: بررسی های هواشناسی نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (پنجشنبه ۱۳ دی) است و برای برخی ساعات بارش متناوب باران و وزش باد با بزرگی بالاتر از پنج متر بر ثانیه انتظار می رود.
به قول شهبازی، به تدریج در روز جمعه بر میزان ناپایداری جوی تهران افزوده خواهد شد و برخی ساعات همراه با وزش باد شدید با بزرگی بالاتر از هشت متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی خواهد بود، ازاین رو انتظار می رود تا روز آینده، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار گیرد.
او در آخر اظهار نمود: دمای تهران تا روز پایانی هفته روند كاهشی خواهد داشت.1397/10/13
13:46:02
5.0 / 5
5289
تگهای خبر: كنترل كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane