فرمانده انتظامی استان سمنان:

سارق منازل ویلایی سمنان دستگیر شد

سارق منازل ویلایی سمنان دستگیر شد

بیمه خانه: فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارق منازل ویلایی شهر سمنان آگاهی داد و اظهار داشت: متهم بعد از دستگیری به 78 فقره سرقت اعتراف كرد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار عبدالله حسنی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه وقوع چند فقره سرقت منازل ویلایی در سطح شهر سمنان به پلیس آگاهی این شهر گزارش شد، اظهار داشت: با تشکیل این پرونده بلافاصله بررسی ویژه و تخصصی کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان شروع شد.
وی ضمن بیان اینکه با چندین شبانه روز تعقیب و مراقبت اطلاعاتی سرانجام متهم مذکور مورد شناسایی قرار گرفت، اضافه کرد: طی یک عملیات هوشمندانه متهم دریکی از شهرهای حاشیه پایتخت دستگیری و برای بازجویی های تکمیل به سمنان منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه متهم در بازجویی به ۷۸ فقره سرقت منازل ویلایی و اماکن خصوصی شهر سمنان اعتراف کرد، اظهار داشت: طلاجات، فرش، تلویزیون و غیره ازجمله مواردی بود که این متهم مبادرت به سرقت آنها کرده بود.
وی ضمن بیان اینکه در همین راستا چهار مال خر نیز شناسایی و دستگیر شدند، افزود: از شهروندان تقاضا می شود نسبت به ایمن سازی خانه، خودرو، محل های ساختمانی و غیره اقدام نمایند و همین طور در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما به پلیس اطلاع دهند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.


منبع:

1399/05/19
20:51:17
5.0 / 5
1943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane