كشف ۱۰۲ تخلف محیط زیستی در استان تهران

كشف ۱۰۲ تخلف محیط زیستی در استان تهران

به گزارش بیمه خانه مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از كشف ۱۰۲ تخلف محیط زیستی در سه ماهه اول سال جاری اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا سعید محمودی در حاشیه بازدید روز گذشته از پاسگاه محیط بانی توچال در منطقه حفاظتی جاجرود و دیدار با محیط بانان منطقه، ضمن اشاره به کشف تعداد ۱۰۲ مورد تخلف در رابطه با حوزه شکار و صید در استان تهران طی سه ماهه اول سال اظهارکرد: در این رابطه ۱۳۱ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده قانونی به مراجع قضایی عرضه شدند.

وی با بیان کشف و ضبط ۲۰ قبضه اسلحه در این مدت از جانب محیط بانان و یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: میزان ضرر و زیان وارده به محیط زیست در جریان تخلفات انجام شده در این مدت برابر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران همینطور با اشاره به اینکه از آغاز سال تابحال محیط بانان استان تهران با حدود ۴۰ مورد آتش سوزی در مناطق طبیعی و تحت مدیریت استان تهران رو به رو شده اند، اظهارکرد: بیشترین کنترل و اطفای حریق در منطقه خجیر و سرخه حصار بوده است.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، محمودی خاطرنشان کرد: عمده این آتش سوزی ها به دلیل سهل انگاری و بی توجهی عوامل انسانی در کنار گرمای هوا بوده که خوشبختانه با مبادرت به موقع محیط بانان، دوستداران محیط زیست و همکاری آتش نشانی اطفا شده است.
1399/05/04
14:05:00
5.0 / 5
2608
تگهای خبر: آتش سوزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane