معاون سازمان امور اجتماعی خبر داد

تمدید فعالیت تشكل هایی كه اعتبار پروانه آنها تمام شده تا اختتام مهر ۹۹

تمدید فعالیت تشكل هایی كه اعتبار پروانه آنها تمام شده تا اختتام مهر ۹۹

بیمه خانه: مهرمعاون مشاركت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی در مكاتبه با معاونین سیاسی اجتماعی استانداری های سراسر كشور، خواهان تمدید پروانه تشكل هایی كه تاریخ اعتبارشان تمام شده تا اختتام مهرماه سال جاری شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، زهرا عابدینی در مکاتبه با معاونین سیاسی اجتماعی استانداری های سراسر کشور بر ضرورت تمدید پروانه انجمن ها و تشکل هایی که مدت اعتبار پروانه شان تمام شده است تا اختتام مهر ماه سال جاری شد.

معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی با تاکید بر اینکه این تصمیم با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس اتخاذ شده است، اظهار داشت: حسب تصمیم و مصوبه شورای ملی توسعه و پشتیبانی از تشکل های مردم نهاد و با توجه به وضع موجود ناشی از بیماری کرونا در کشور و ضرورت رعایت دستورالعمل هایی بهداشتی و مراقبتی، هر گونه تغییر درباب وضعیت تمدید پروانه تشکل های مردم نهاد و تغییرات ثبتی که مستلزم برگزاری جلسات گروهی نظیر مجامع عمومی و جلسات هیات مدیره می باشد، تا اختتام مهر ماه سال جاری ضروری نمی باشد.

وی در این خصوص اضافه کرد: تشکل ها، موسسات و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور می توانند تا اختتام مهرماه سال جاری با حفظ وضع موجود خود به کارهای خود ادامه دهند.

عابدینی اشاره کرد: هر گونه مشکلات و مسائل حقوقی تشکل ها بوسیله مکاتبه حل و فصل می گردد و نیاز به حضور فیزیکی و برگزاری نشست نیست.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عابدینی در آخر اشاره کرد: شایسته است کلیه مدیران سازمانها، موسسات، بانکها و سایر ارگان های در رابطه با سازمانهای مردم نهاد بمنظور مساعدت در تمدید پروانه تشکل های مردم نهاد، دستورات مقتضی را صادر کنند.
منبع:

1399/04/29
17:08:36
5.0 / 5
2175
تگهای خبر: اعتبار , دستورالعمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane