امكان سنجی برای ایجاد اولین مركز بین المللی نگهداری و تیمار حیوانات

امكان سنجی برای ایجاد اولین مركز بین المللی نگهداری و تیمار حیوانات

بیمه خانه: مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اماكن و اراضی پیشنهادی شهرداری منطقه 22بازدید و ظرفیت های این فضاها را ارزیابی كرد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان در حاشیه این بازدید با اشاره به همکاری شهرداری منطقه ۲۲ برای واگذاری اراضی مناسب در اجرای پروژه های خدماتی، رفاهی به شرکت ساماندهی، اظهار نمود: در طرح مشارکت مناطق در پروژه های سرمایه گذاری و ساماندهی، منطقه ۲۲ به عنوان پیشگام اعلام آمادگی کرده است. در این طرح از ظرفیت های شهرداری مناطق برای ایجاد بازارهای تخصصی و مراکز خدمات رفاهی استفاده خواهد شد.
وی با بیان آمادگی شرکت ساماندهی برای همکاری با منطقه ۲۲ در طراحی و اجرای مشترک پروژه های ساماندهی، اضافه کرد: به زودی مقدمات عملیاتی کردن پروژه ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت دینفعان صورت خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر درباره توسعه بازارهای تخصصی در منطقه ۲۲ تهران اشاره کرد: اولین مرکز همگانی خرید و فروش دوچرخه در کشور با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی و اتحادیه صنفی برای عرضه مستقیم انواع دوچرخه و تجهیزات جانبی با مشارکت ذینفعان در این منطقه اجرا خواهد شود. همین طور برای توسعه و راندمان مراکز تفرجگاهی، زمین مناسبی برای بازارچه گل و گیاه در بوستان جنگلی خرگوش دره در نظر گرفته شده است.

مفاخریان افزود: در محله چشمه اولین کارخانه نوآوری خدمات خودرویی با مشارکت شرکت های دانش بنیان و استقرار واحدهای نمونه خدمات خودرو برای ارائه خدمات به شهروندان و نیز مسافران بزرگراه تهران - شمال پیش بینی شده است.

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، او در آخر اشاره کرد: در محدوده بوستان جنگلی چیتگر هم برای اولین مرکز بین المللی نگهداری و تیمار حیوانات با رعایت استاندارهای جهانی زیر نظر متخصصان و دامپزشکان پیش بینی شده است.
منبع:

1399/04/22
15:05:06
5.0 / 5
2274
تگهای خبر: بازار , تجهیزات , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane