فرمانده انتظامی خوزستان:

وفور سلاح غیرمجاز از مهمترین تهدیدهای موجود در خوزستان است

وفور سلاح غیرمجاز از مهمترین تهدیدهای موجود در خوزستان است

بیمه خانه: فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: وفور سلاح غیرمجاز از مهمترین تهدیدهای موجود در استان است كه در این راستا طرح های جمع آوری متعددی اجرا شده و در حال اجرا می باشد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده عصر امروز دوشنبه در مراسم تكریم و معرفی فرماندهان سابق و جدید انتظامی شهرستان دزفول در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان اظهار نمود: استان خوزستان ظرفیت های زیادی در حوزه راهیان نور، دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه، تاسیسات بندری، نفت، پتروشیمی و سایر پتانسیل های اقتصادی دارد كه اگر به خوبی مدیریت شوند موجب شكوفایی و پیشرفت بیشتر از پیش استان خواهند شد.
وی با اشاره به موقعیت استراتژیك خوزستان در زمینه های مختلف، اضافه كرد: تامین امنیت این ظرفیت ها، بخش زیادی از انرژی پلیس در این استان را می گیرد.
سردار عباس زاده با اشاره به وجود ۱۳۷ شركت بالای ۱۰۰ كارگر و ۳۲۰ شركت زیر ۱۰۰ كارگر در استان خوزستان بیان كرد: گاه بیان مطالبات كارگری به برگزاری تجمع ختم میگردد به گونه ای كه پلیس خوزستان از شروع امسال تابحال ۶۵۰ اعتراض كارگری را در سطح استان مدیریت كرده است.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینكه پارسال باز هزار و ۱۰۰ مورد اعتراض كارگری توسط پلیس خوزستان مدیریت شده است، اظهار داشت: این مدیریت ها در امتداد اعتراض مسالمت آمیز و عدم شكل گیری هرگونه تعرض به اموال عمومی و خصوصی بوده است.
سردار عباس زاده با اشاره به اولویت بندی تهدیدات استان، وفور سلاح های غیرمجاز را از مهمترین تهدیدهای موجود در خوزستان برشمرد و اضافه كرد: نیروی انتظامی خوزستان طی یك سال و نیم اخیر در طول هر ماه بالغ بر سه طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز را با همكاری بسیج و دستگاه های اطلاعاتی اجرا كرده است.
وی افزود: این طرح به صورت جدی در دستور كار ما برای تمامی شهرستان های استان قرار دارد به گونه ای كه طی امسال حدود یك هزار قبضه سلاح بیشتر نسبت به مدت مشابه پارسال در استان جمع آوری شده است.
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به آمادگی خود برای همكاری با شورای تامین دزفول برای اجرای طرح خلع سلاح عنوان كرد: امنیت یك مقوله چند وجهی است و نیروی انتظامی نمی تواند به تنهایی این مهم را تامین و مستقر كند؛ بدین سبب اگر بخواهیم امنیت پایداری داشته باشیم باید از ظرفیت تمام دستگاه ها شامل آموزش و پرورش و دانشگاه ها، دستگاه های امنیتی و قضایی استفاده نمائیم كه دراین بین خود مردم باز نقشی اساسی در حفظ امنیت دارند.
سردار عباس زاده با تقدیر از زحمات چهار ساله سرهنگ الهامی فرمانده سابق انتظامی دزفول، اضافه كرد: وی فرماندهی مقتدر، آگاه، مردمی و ساعی بود و همواره پیام ها و نامه های زیادی از رضایتمندی شهروندان دزفولی از وی به دست ما می رسید كه جای افتخار و تقدیر دارد اما بنابر بازنشستگی ناچار به خداحافظی با این نیروی با ارزش وانقلابی خود هستیم.
به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ حسین عیدی امروز دوشنبه در مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی بعنوان فرمانده انتظامی شهرستان دزفول معرفی و از زحمات سرهنگ علی الهامی فرمانده پیشین قدردانی گردید.

1397/10/04
14:33:28
5.0 / 5
4983
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane