امیر رحیمی پور

ترخیص از سربازی با شروع كلاس های درس نه اعلام نتایج كنكور

ترخیص از سربازی با شروع كلاس های درس نه اعلام نتایج كنكور

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد كل نیروهای مسلح از ترخیص سربازانی كه در دانشگاه قبول شده اند با شروع كلاس ها آگاهی داد و اظهار داشت: قبل تر با بیان نتایج سربازان ترخیص می شدند.امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: تمام مشمولان وظیفه دیپلمی که سال ۹۸ موفق به ستاندن دیپلم شدند، امسال می توانند در کنکور سال ۹۹ شرکت نمایند.
وی افزود: این افراد حداکثر یک هفته بعد از کنکور باید سریعاً خودشان را به سازمان وظیفه عمومی معرفی کنند.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: اگر این مشمولان در بازه زمانی یک هفته، خودشان را به سازمان وظیفه عمومی معرفی نکنند، غایب محسوب می شوند و در صورت قبولی در دانشگاه نمی توانند وارد دانشگاه شوند.
امیر رحیمی پور اشاره کرد: روال کار بر این است که مشمول به خدمت سربازی می رود و دوره های آموزشی خودرا می گذراند، هنگامی که نتایج اعلام گردد، می تواند انتخاب رشته کند و سپس منتظر جواب دانشگاه بماند.
وی بیان کرد: در بازه زمانی که فرد مشمول منتظر اعلام جواب دانشگاه است، دوره های سربازی را طی می کند و در صورت قبولی، این بازه زمانی در پرونده سربازی اش ذخیره می شود.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: قبل از این در صورت قبولی، فرد مشمول بلافاصله از خدمت سربازی ترخیص می شد اما الان به سبب آنکه مشخص نیست کلاس ها چه زمانی اجرا شود (بهمن یا اسفند باشد)، به محض شروع کلاس ها، سربازان ترخیص می شوند.
امیر رحیمی پور در آخر اظهار داشت: مشمولان بدانند که بازه زمانی مناسبی هم برای انتخاب رشته و هم در صورت قبولی برای مراحل ثبت نام در دانشگاه برایشان در نظر گرفته شده و مساعدت های لازم دراین زمینه نیز انجام می شود بدین سبب جای نگرانی وجود ندارد.

1399/04/10
13:36:57
5.0 / 5
2709
تگهای خبر: آموزش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane