با حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور؛

تفاهم نامه تقویت توان شهرداری های خراسان جنوبی به امضا رسید

تفاهم نامه تقویت توان شهرداری های خراسان جنوبی به امضا رسید

به گزارش بیمه خانه خراسان جنوبی تفاهم نامه كمك به تقویت توان خدماتی و عمرانی شهرداری های خراسان جنوبی بین استانداری خراسان جنوبی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور به امضا رسید.


با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور، امروز چهارشنبه ۲۸ خرداد، تفاهم نامه کمک به تقویت توان خدماتی و عمرانی شهرداری های خراسان جنوبی در فردوس به امضا رسید.

به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه در حاشیه گردهمایی شهرداران، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی در شهرستان فردوس به امضا رسید.

مهدی جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چارچوب این تفاهم نامه که امروز با استاندار خراسان جنوبی به امضا رسید، لزوم های اولیه به منظور جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برای شهرداری های خراسان جنوبی صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: خودکفایی شهرداری ها بعنوان یکی از نهادهای مستقل و غیردولتی جزء اولویت های سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری ها است.

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور خاطرنشان کرد: مهم ترین راهکار خودکفایی شهرداری ها جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه شهری است که در این راستا کمک خواهیم کرد.


منبع:

1399/03/30
12:53:28
5.0 / 5
2364
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane