تذكر علیخانی به شهردار تهران درباره عدم پاسخ به تذكرات اعضای شورا

تذكر علیخانی به شهردار تهران درباره عدم پاسخ به تذكرات اعضای شورا

بیمه خانه: رئیس كمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ر خصوص عدم ارائه پاسخ توسط شهردار تهران به تذكرات اعضای شورا به شهردار تهران تذكر داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به عرضه پاسخ یک عضو شورا توسط یکی از شرکت های زیر مجموعه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران اشاره نمود و اضافه کرد: پیش تر هم تذکر داده بودم که مرجع بی طرفی، باید مبحث شرکت تابعه سازمان بازنشستگی تهران را رسیدگی و گزارش آنرا به شهرداری و شورای شهر تهران عرضه نماید.
وی ادامه داد: تذکر به خود متخلف داده می شود و تذکر عضو شورا را فرد متخلف مستقیما می دهد.
علیخانی افزود: ما واکنش نشان می دهیم حتی اگر لازم باشد استیضاح می نماییم چون که کارهای اصلی در شهرداری رها شده و به کارهای دیگری پرداخته می شود.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ضرورت انتقال ترمینال شرق به محل جدید اظهار داشت: جلسات بسیاری گذاشته شد و فرصت داده شده ظرف مدت یک ماه طرح و نظراتشان را ادغام کند و برای آنجا تصمیم بگیرند و گزارش آنرا به ما ارائه نماید. سه ماه از این فرصت گذشته و جوابی نیامده است.
وی افزود: پل گیشا هنوز تمام نشده و اگر بررسی نماییم از لحاظ فنی و ساخت، اشکالات بسیاری دارد. شهردار تهران آمدند و برنامه وطرح دادند که برای پل گیشا، پل طبیعت دو ساخته خواهد شد. خب همه این طرح ها چه شد؟مشکل خیابان هفده شهریور حل نشده و کاری که باید انجام می دادند انجام نشده است و تحقق اولویت ها چه زمانی باید انجام شود؟ وقتش رسیده که همه این موارد طی سوالی مطرح شود تا در شورا پاسخ آن داده شود.

منبع:

1399/03/13
13:42:12
5.0 / 5
2475
تگهای خبر: حمل و نقل , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane