سرهنگ عطااللهی خبر داد

كشف ۶ كیلوگرم گراس در متروی پایتخت

كشف ۶ كیلوگرم گراس در متروی پایتخت

بیمه خانه: رئیس پلیس مترو پایتخت از كشف 6 كیلو ماده مخدر گراس از 3 جوان آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ سعید عطاالهی با اشاره به کشف ۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس در متروی پایانه جنوب گفت: بامداد امروز عوامل گشت آشکار ایستگاه پایانه جنوب در سکوی مسافربری مترو حین گشت زنی به سه پسر جوان مشکوک می شوند.
وی اضافه کرد: این سه پسر به همراه خود کوله پشتی های بزرگی داشتند که به محض مشاهده مأموران، مسیر خودشان را عوض می کنند و اهتمام داشتند از سالن مترو بیرون بروند.
رئیس پلیس متروی پایتخت اظهار داشت: این مساله موجب شد تا عوامل گشت آشکار پلیس مترو به این سه نفر مشکوک شوند و آنها را متوقف کنند و جهت بررسی محتویات کوله پشتی ها، آنها را به ایستگاه پلیس مترو منتقل کنند.
وی اشاره کرد: بعد از انتقال این افراد به ایستگاه پلیس مترو، با بررسی کوله پشتی های آنها، مشخص شد که در هر کوله پشتی بسته سیاه رنگ بزرگی قرار دارد که داخل هر کدام از این بسته های سیاره رنگ مواد مخدر از نوع گراس به وزن تقریباً دو کیلوگرم وجود دارد.
عطاالهی اظهار داشت: پس از توزین و تجمیع این بسته ها، مشخص شد که ۶ کیلوگرم ماده مخدر از نوع گراس همراه این سه جوان بوده است.
وی اشاره کرد: با بررسی های دقیق تر مشخص شد این نفرات که بین ۲۰ تا ۲۳ سال سن دارند، این مواد را از یکی از شهرستان های شمالی تهران خریداری کردند و قصد داشتند با انتقال آن بوسیله مترو، این مواد مخدر را به پایانه جنوب برسانند و بعد به یکی از شهرستان ها انتقال دهند که البته با هوشیاری مأموران پلیس مترو نقشه این افراد نقش برآب می شود.
عطاالهی اظهار داشت: افراد دستگیر شده فاقد سابقه کیفری بودند و در اعترافاتشان اقرار کردند که بمنظور کسب درآمد، این کار را انتخاب نموده اند و می خواسته اند محموله مواد مخدر را به یکی از شهرستان ها ارسال نمایند.


منبع:

1399/03/08
13:17:07
5.0 / 5
2978
تگهای خبر: پلیس , خرید , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane