مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران تاكید كرد:

جلوگیری از ورود شهروندان بدون ماسك به مترو

جلوگیری از ورود شهروندان بدون ماسك به مترو

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران با اشاره به عدم استفاده برخی شهروندان از ماسك در شبكه متروی تهران اظهار داشت: در صورتی كه شرایط به اینگونه پیش برود و شهروندان گردنگیر استفاده از ماسك را رعایت نكنند از ورود افراد بدون ماسك به شبكه مترو جلوگیری می نماییم.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت در تشریح روند اجرای طرح اجبار استفاده از ماسک در شبکه متروی تهران اظهار داشت: تمهیداتی اندیشیده شد تا در همه ایستگاه های مترو فروشندگان ما مستقر شوند تا مردم در صورت نداشتن ماسک از این محل ها نسبت به خریداری ماسک اقدام نمایند.
وی ادامه داد: امیدواریم شهروندان با همکاریهای لازم شرایط را بگونه ای پیش ببرند که ما مجبور نشویم در ورودی شبکه مترو فردی را به علت نداشتن ماسک برگردانیم و در حقیقت از ورود او به شبکه مترو جلوگیری نماییم.
نوبخت تصریح کرد: نظارت ها در ورودی های شبکه مترو اعمال می شود اما در داخل شبکه مترو اعمال این نظارت امکان پذیر نیست و شهروندان می توانند این مورد را به یکدیگر متذکر شوند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در تشریح ظرفیت شبکه مترو اظهار داشت: ما همانند سال قبل برای یک میلیون و 900 هزار نفر ظرفیت یابی انجام داده ایم اما هم اکنون 800 هزار نفر مسافر جابجا می شود ولی پیشبینی افزایش تعداد مسافرین در هفته آینده با افتتاح همه مشاغل انجام شده است.
نوبخت بار دیگر ضمن درخواست از مسافرین مترو برای رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در شبکه مترو، خاطرنشان کرد: بزرگترین اقدامی که در شرایط موجود با وجود تحریم ها انجام داده ایم سرپا نگه داشتن همین ناوگان موجود بود که کار بسیار سختی بود در صورتی که درآمدهای مترو کاهش پیدا کرده است. بنابراین باید دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا به ما برای حفظ شرایط موجود کمک نماید. امیدواریم دولت وعده خود برای اضافه کردن ناوگان را محقق کند.




منبع:

1399/03/07
19:41:59
5.0 / 5
2935
تگهای خبر: خرید , شركت , فروش , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane