معاون استاندار تهران تاكید كرد:

آماده باش 24 ساعته نیروهای امدادی در استان تهران

آماده باش 24 ساعته نیروهای امدادی در استان تهران

به گزارش بیمه خانه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاكید بر این كه حداقل ظرف 24 ساعت آینده نیروهای امدادی و خدماتی در سطح استان تهران در آماده باش كامل خواهند بود، اظهار داشت: در تأسیسات زیر بنایی استان تهران خسارتی نداشتیم.


محمد تقی زاده در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت استان تهران به دنبال وقوع زلزله شب گذشته اظهار داشت: باتوجه به میزان زلزله ای که به وقوع پیوست و خفیف بودن آن خوشبختانه در حوزه مالی و جانی خسارتی نداشتیم؛ البته تعدادی مصدوم بر اثر ترس از زلزله داشتیم که به صورت سرپایی مداوا شدند. البته یک مورد شکستگی پا نیز وجود داشت.
وی ادامه داد: در حوزه مالی خسارتی به زیر ساختهای استان خصوصاً دو شهرستان نزدیک به کانون زلزله یعنی دماوند و پردیس نداشتیم. سد ماملو و لار در تاسیسات با مشکل خاصی مواجه نشدند. در راههای استان نیز مشکل خاصی نداشتیم به جز یک مورد در اوشان فشم که همان شب گذشته رفع اشکال توسط نیروها انجام شد.
معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه حداقل ظرف ۲۴ ساعت آینده کلیه نیروهای امدادی و خدماتی در سطح استان تهران در آماده باش کامل خواهند بود، اظهار نمود: ۲۶۰۰ نیروی امدادی در آماده باش کامل هستند و نیروهای هلال احمر نیز در چارچوب ۶ اکیپ بعد از وقوع زلزله بامدادان امروز به محل کانون اصلی زلزله اعزام شدند.
وی تاکیدکرد: حداقل در ۲۴ ساعت آینده نیروهای امدادی و خدماتی شامل هلال احمر، آتش نشانی، شهرداری ها و دهیاری ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی خصوصاً در مناطق کانون زلزله در آماده باش کامل خواهند بود. اساسا باتوجه به روند کاهشی میزان پس لرزه ها به احتمال زیاد خطر رفع شده؛ اما باید بدانیم زلزله قابل پیش بینی نیست و شهروندان باید هوشیار باشند.1399/02/20
03:26:56
5.0 / 5
3470
تگهای خبر: خدمات , زلزله , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane