مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س):

آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) حقیقت ندارد

آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) حقیقت ندارد

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اظهار داشت: آگهی های فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا به این شكل و گستردگی كه در فضای مجازی انتشار یافته به هیچ وجه صحیح نیست.


سعید خال در گفتگو با ایسنا، در تشریح مبحث فاتحه خوانی به سبک مجازی اظهار داشت: آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) صحت ندارد؛ آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) به این شکل و گستردگی که در فضای مجازی انتشار یافته به هیچ وجه صحیح نیست و این خبر مربوط به سال قبل بوده و به علت همزمانی با انتشار کرونا توسط برخی رسانه ها بازنشر شده است.
وی ادامه داد: فناوری روز و پیشرفت فناوری اطلاعات و تحولات سریع اجتماعی سبب شده که گورستان های سراسر کشور بخصوص سازمان بهشت زهرا (س) طی دو سال گذشته به سمت هوشمندسازی حرکت کنند و اقدامات جدی را در این حوزه انجام دهند.
خال با اشاره به مهم ترین پروژه های هوشمندسازی در بهشت زهرا (س) اضافه کرد: نظارت تصویری بر 580 هکتار محوطه سازمان، راه اندازی بزرگ ترین سیستم تردد شمار و راه اندازی اپلیکیشن بزرگ برای خدمات رسانی از مهم ترین اقدامات انجام شده در جهت هوشمندسازی بهشت زهرا(س) تهران به شمار می روند.1399/02/14
20:48:56
5.0 / 5
3014
تگهای خبر: خدمات , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane