سردار هادیانفر خبر داد؛

آغاز به كار مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از شنبه

آغاز به كار مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از شنبه

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی كه پروتكل های بهداشتی را رعایت نموده اند از روز شنبه آغاز به كار خواهند كرد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کمال هادیانفر، تصریح کرد: با عنایت به پروتکل های بهداشتی ابلاغی و بازدیدهای مکرر تیم ها، هیئت ها و مسؤلان پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران و تمامی استان ها از مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی و بازدید نهایی که توسط تیم های نظارتی پلیس راهور انجام شده، کلیه‌ی مراکز شماره گذاری از روز شنبه (۹۹/۰۲/۶) آماده عرضه خدمت به هموطنان سراسر کشور خواهند بود.

وی ادامه داد: برای مدیریت و جلوگیری از تجمع مقرر گردید عرضه خدمت در مراکز شماره گذاری بر مبنای پلاک زوج و فرد باشد. به این شکل که در ایام زوج فقط به خودرو های ورودی با پلاک زوج و در ایام فرد برای خودرو های ورودی با پلاک فرد خدمات عرضه خواهد شد.

سردار هادیانفر اضافه کرد: تمام تلاش خویش را نمودیم که کلیه پروتکل های ابلاغی در جهت حفظ سلامت هموطنان در مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی رعایت شود.

وی اظهار داشت آموزشگاه های رانندگی هم مانند مراکز شماره گذاری عرضه خدمت خواهند نمود. لیکن برابر بازدیدهای صورت گرفته بعضی از آموزشگاه ها تابحال موفق به برقراری پروتکل های بهداشتی نگردیده اند و به آنها اجازه فعالیت داده نشد. بدیهی است به محض اینکه این قبیل آموزشگاه ها استانداردهای بهداشتی لازم را فراهم نمایند به آنها مجوز لازم داده خواهد شد. بنابراین از هموطنان می خواهیم ضمن همراهی با تمهیدات بهداشتی در مراکز با همراه داشتن ماسک و دستکش رجوع و در هنگام دریافت خدمات فاصله با دیگران را حفظ نمایند.

1399/02/05
20:53:14
5.0 / 5
2893
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane