واریز سهمیه تخصیصی سوخت بهمن ماه خودرو های حمل و نقل عمومی تا 4 اسفند

واریز سهمیه تخصیصی سوخت بهمن ماه خودرو های حمل و نقل عمومی تا 4 اسفند

به گزارش بیمه خانه مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از واریز اعتبار سهمیه تخصیصی سوخت بهمن ماه خودرو های حمل و نقل عمومی و تاكسی های اینترنتی تا چهارم اسفند به حساب رانندگان اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی در ارتباط با واریز نوبت سوم یارانه سوخت تصریح كرد: تا روز یكشنبه چهارم اسفند ماه، مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت بهمن ماه به حساب رانندگان خودرو های حمل و نقل عمومی كه اطلاعاتشان تائید شده است واریز می شود.
وی ادامه داد: تا كنون دو مرحله از سهمیه سوخت اختصاص یافته به این دسته از رانندگان شامل ماه های آذر و دی، به حساب شان واریز شده است.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور در ارتباط با آن دسته از رانندگانی كه تابحال اعتبار سوخت دریافت نكرده اند اذعان داشت: بعد از بررسی های صورت گرفته، فهرست ثبت شده برخی از رانندگان مشمول به علت مغایرت اطلاعات در بخش های مختلف دارای مشكل بود كه بعد از رفع ایرادهای فوق سهمیه بهمن ماه این خودرو ها هم در زمان اعلام شده واریز می گردد.
طبق گزارش روابط عمومی اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور، ضامنی تصریح كرد: با پیگیریهای صورت گرفته سهمیه های معوق رانندگان هم به صورت تجمیعی تا نیمه اول اسفند ماه به حساب شان واریز خواهد شد.1398/12/01
22:17:54
5.0 / 5
3770
تگهای خبر: اعتبار , حمل و نقل , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane