مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند

حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند

به گزارش بیمه خانه مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند اطلاع داد.


مرتضی ضامنی در گفتگو با ایسنا، در این باره اظهاركرد: هیئت وزیران طی مصوبه ای به مجموعه وزارت كشور تكلیف كرده تا تاكسی های غیر فعال به خصوص در كلان شهرها را شناسایی كند و پیرو این مصوبه اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور، سامانه جامع ناوگان تاكسیرانی را راه اندازی نمود تا فرآیند صدور پروانه در شهرهای مختلف به صورت برخط در این سامانه گزارش شود.
وی اظهار داشت: با عنایت به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت و اهداف تعریف شده در این طرح در خصوص عرضه سهمیه سوخت به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری، به منظور پیشگیری از تضییع حقوق رانندگان فعال در این عرصه، طرح حذف سهمیه سوخت ناوگان فاقد پروانه به كار گروه مربوطه داده شد و این پیشنهاد به تصویب كارگروه رسید.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اضافه كرد: پیرو این مصوبه، تاكسی های فاقد پروانه تا 30 بهمن فرصت دارند تا نسبت به دریافت و یا تمدید پروانه خود اقدام نمایند، در غیر اینصورت در گام نخست از اول اسفند ماه سهمیه سوخت عمومی این گروه از ناوگان حذف خواهد شد.
ضامنی در انتها تصریح كرد: پروانه تاكسیرانی معتبر با استناد به قوانین و ضوابط حاكم بر تاكسیرانی شرط اصلی برای فعالیت و تردد تاكسی در سطح شهرها و همینطور دریافت هرگونه خدمات اداری از جانب سازمان های تاكسیرانی به شمار می آید و تاكسیرانان باید در مورد تاریخ انقضاء پروانه تاكسیرانی خود دقت و اهتمام ورزند.1398/11/05
22:54:12
5.0 / 5
4256
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane