در منطقه 3 تهران صورت می گیرد

راه اندازی اكیپ های تیراندازی با تفنگ بادی به موش های پایتخت

راه اندازی اكیپ های تیراندازی با تفنگ بادی به موش های پایتخت

بیمه خانه: به منظور كاهش جمعیت جانوران موذی و پاكسازی محیط شهری، اكیپ های تیراندازی شبانه برای مبارزه با موش در منطقه 3 تهران فعال شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، عباس فخارمنش سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 3 از شبانه روزی شدن طرح مبارزه با موش آگاهی داد و اظهار داشت: در این منطقه اكیپ تیراندازی در محدوده خیابان سید خندان تا پل شهید صدر و خیابان های شهید مدرس، ظفر و حسن تاش مستقر شده و به صورت شبانه موش های این منطقه را هدف می گیرند.
وی با اشاره به اینكه قبل از این مبارزه با موش در سطح منطقه تنها به صورت شیمیایی انجام می شد، اشاره كرد: با عنایت به خاصیت های خاص این منطقه و سپس بررسی های گوناگون و برنامه ریزی صورت گرفته این منطقه روش فیزیكی، مكمل روش پیشین شده است.
فخارمنش در ادامه بیان كرد: بر این اساس مبارزه با موش در منطقه طی ساعات روز به صورت شیمیایی و در ساعات شب با كمك اكیپ تیراندازی با استفاده از تفنگ بادی انجام میگردد و بدین ترتیب مبارزه با این جانوران مؤذی شبانه روزی شده است.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 با اشاره به اینكه الان این اكیپ هفته ای یك شب در سطح منطقه فعالیت دارند، اظهار داشت: در نظر ضمن شناسایی كلونی های موش تا آخر سال تعداد این اكیپ ها را افزایش دهیم و امیدواریم با تداوم این روش بتوانیم گام موثری در كنترل جمعیت موشها در سطح منطقه برداریم.1397/09/07
21:08:06
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane