4 نقطه احتمالی برای بوی نامطبوع تهران

4 نقطه احتمالی برای بوی نامطبوع تهران

به گزارش بیمه خانه رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران چهار نقطه احتمالی منشاء بوی نامطبوع در پایتخت را اعلام نمود.


رضا كرمی محمدی در گفتگو با ایسنا، در مورد بررسی های انجام شده برای منشاء بوی نامطبوع در پایتخت اظهار داشت: برابر بررسی های انجام شده و گزارش های موجود چهار نقطه احتمالی برای منشاء بوی نامطبوع در پایتخت اعلام شده است و البته بررسی ها همچنان ادامه دارد.
وی در مورد این چهار نقطه خاطرنشان كرد: یك نقطه تصفیه خانه فاضلاب در جنوب شهر ری است، مورد دیگر پالایشگاه، دیگری آرادكوه و آخرین نقطه هم دامداری های پایین آراد كوه است. البته این نقاط هنوز قطعی نشده است و احتمال دارد كه نقاط دیگری هم باشد كه به نظر من بعضی از صنایع هم می توانند منشاء این بو باشند.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مورد اینكه آیا مدیریت بحران گزارشی در این حوزه به شهرداری تهران عرضه كرده است، اظهار داشت: ما نظراتمان را در این خصوص عرضه كرده ایم، شهردار تهران تاكید دارند كه مسئله بوی تهران به شكل علمی مطرح شود و در مواردی هم كه فرضیاتی عنوان شد حناچی تصریح كرد كه حتما استدلال ها و علل با پشتوانه علمی و منطق علمی همراه باشد.1398/10/14
13:35:40
5.0 / 5
4580
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane