تهران فردا نفس می كشد

تهران فردا نفس می كشد

بیمه خانه: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران هم اكنون كیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد اما طی فردا (5 دی) كیفیت هوا در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت.



به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه طی بامداد امروز (۴ دی) با پایداری هوا و سكون جو همراه با غبار صبحگاهی و افزایش تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق در بیشتر مناطق، سبب كاهش كیفیت هوای پایتخت می شود.

طی روز نیز شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند بدین سبب در اواخر وقت امروز انباشت آلاینده ها همراه با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، تجمع آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس را به دنبال دارد.

صبح فردا (۵ دی) نیز كیفیت هوا در بعضی مناطق در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار می گیرد و به تدریج با افزایش سرعت باد میزان ناپایداری جوی نیز تا اواخر وقت فردا افزایش پیدا خواهدنمود كه پراكندگی آلاینده ها را به دنبال دارد.

در ساعات پایانی فردا رشد ابر و وزش باد مؤثر سبب می شود كه با وجود افزایش حجم ترافیك شاهد بهبود كیفیت هوای پایتخت باشیم و در بیشتر مناطق وضعیت سالم كیفیت هوا برقرار شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۵۰ در آستانه شرایط ناسالم برای همه قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۱۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.





منبع:

1398/10/04
14:33:05
5.0 / 5
4785
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane