فرمانده انتظامی استان سمنان:

توقیف كامیونت حامل قاچاق در میامی

توقیف كامیونت حامل قاچاق در میامی

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف كامیونت حاوی كالای قاچاق در میامی اطلاع داد و اظهار داشت: این محموله از تهران بارگیری و به سمت خراسان رضوی در حركت بود كه از رسیدن به مقصد باز ماند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ عبدالله حسنی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینكه طرح پیشگیرانه و كنترلی پلیس در جهت مبارزه با قاچاق كالا با جدیت در استان سمنان دنبال می شود، اظهار داشت: بر این اساس مأموران نیروی انتظامی میامی در بازرسی از یك كامیونت متوجه جنس قاچاق شده و دستور توقیف آنرا صادر می كنند.
وی بابیان اینكه راننده فاقد هرگونه مدرك و مجوز قانونی حمل كالا بوده است، اضافه كرد: پلیس در طرح مبارزه با قاچاق كالا محورهای مواصلاتی را هم تحت نظر خود دارد كه بر این اساس، پرونده راننده به مراجع ذی صلاح ارجاع داده شده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینكه لوازم خانگی ازجمله كالای كشف شده در این كامیونت را شامل می شود، اظهار داشت: مأموران در بازرسی از كامیونت هفت دستگاه تلویزیون ال ای دی، یك دستگاه یخچال، پنج دستگاه ماشین لباسشویی و دو هزار و ۵۵۰ كیلوگرم تخمه ژاپنی را كشف كردند.
حسنی بابیان اینكه طبق برآورد كارشناسان ارزش ریالی این محموله دو میلیارد ریال برآورد می شود، خاطرنشان كرد: مبدأ محموله پایتخت و مقصد آن خراسان رضوی بود كه با هوشیاری مأموران انتظامی میامی از رسیدن به مقصد بازماند.
وی بابیان اینكه برخورد با قاچاق در اولویت برنامه های پلیس قرار دارد، افزود: از هم استانی ها تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك بلافاصله مراتب را به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا مبحث در اسرع وقت مورد رسیدگی واقع شود.

1398/09/29
20:36:31
5.0 / 5
4417
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane