مدیر كل امور تربیتی آموزش و پرورش در آیین تنفیذ احكام شهردار مدرسه تاكید كرد

ضرورت كمك شهرداران مدارس برای ایجاد شهر و شهروندی قانونمند

ضرورت كمك شهرداران مدارس برای ایجاد شهر و شهروندی قانونمند

به گزارش بیمه خانه، مدیر كل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش استان تهران بر ضرورت كمك شهرداران مدارس برای تحقق شهر و شهروند قانونمند تاكید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مسعود شكوهی در آیین تنفیذ احكام بیست و یكمین طرح شهردار مدرسه اظهار داشت: توفیق خدمت در دو بخش مدیریت شهری و آموزش و پرورش بسیار پرارزش است كه من این توفیق را داشته ام. شهردار مدرسه طرح بسیار خوبی است كه باید برای اجرای آن قدردان باشم و به همه دانش آموزانی كه توانستند در این سمت در مدارس فعالیت كنند هم تبریك بگویم.
وی ادامه داد: امیدوارم شهرداران مدارس جایگاه خویش را درك كنند و از همه همكاران خود در شهرداری و آموزش و پرورش كه این طرح را اجرایی كردند قدردانی می كنم. شهرداران مدارس كمك می نماید تا شهر و شهروندی قانونمند داشته باشیم.
شكوهی تصریح كرد: من به شهرداران مدرسه سفارش می كنم برای احقاق و توسعه حقوق دانش آموزان تلاش كنند و بعنوان یك مسئول تمام تلاش خویش را برای كمك در این راه انجام خواهم داد.
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، در بخش دیگری از این مراسم‌ لهام فخاری ضمن تبریك به شهرداران مدارس اظهار داشت: از این كه در گفته دانش آموزان نكته هایی عنوان شد كه از روی آنها كتاب های بسیاری نوشته شده است بسیار خوشحالم و افتخار می كنم همكار شما هستم و می دانم شادی و آزادی برای شما مفهوم مهمی است و از اهمیت به سزائی برخودار است نكته مهم داشتن اهداف جاه طلبانه است و همه اینها برای مدیریت شهری نشانه های خوبی است.
وی ادامه داد: برخی شهرداران مدارس به مشكلاتی اشاره كردند كه می دانیم شرایط امروز شهر حاصل مشكلات روز گذشته است و حل آن نیازمند حركت گام به گام است و ما در مدیریت شهری به حضور شما شهرداران به مدارس نیازمندیم.
فخاری تصریح كرد: شهر با شما دانش آموزان زنده است و باید تعامل شما در مسائل مختلف وجود داشته باشد.
وی تصریح كرد: یادمان باشد كه اشكال و اشتباه تنها برای مدیریت شهری و مدیران بزرگسال نیست و امیدوارم انرژی و آزادی خواهی شما برای همه ما درس آموز باشد و به ما كمك نماید برای ساختن شهری بهتر. بدون شك ما به حضور شما در شهر می بالیم.1398/09/20
21:26:25
5.0 / 5
4936
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane