وجود 577 واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران

وجود 577 واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران

به گزارش بیمه خانه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به این که 50 هزار و 678 واحد تولیدی در استان تهران فعالیت می نمایند که 1563 واحد راکد هستند و 655 طرح صنعتی پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد دارند، اضافه کرد: افزایش ظرفیت 577 واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران به جدیت دنبال خواهد شد.


حشمت اله عسگری در گفت و گو با ایسنا، درباره افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی نیمه فعال در استان تهران اظهار داشت: ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران داریم که یک هزارو ۵۶۳ واحد راکد هستند و ۶۵۵ طرح صنعتی نیز پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارند. به همین دلیل پیگیری خواهیم کرد که طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیشتر با انجام اقدامات موثر امسال به بهره برداری برسند.
وی ادامه داد: از طرف دیگر تعداد ۵۷۷ واحد تولیدی نیمه فعال در سطح استان تهران وجود دارد؛ به همین دلیل افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی نیمه فعال باتوجه به داشتن امکانات و تجهیزات لازم برای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.
عسگری اشاره کرد: کمبود سرمایه در گردش یکی از دغدغه های مهم این واحدهای تولیدی است. منابع بانکی به میزان کافی در استان وجود دارد و با مرتفع نمودن تعدادی از مشکلات غیر بانکی همچون گمرکی و مالیاتی می توان از ظرفیت این واحدها استفاده حداکثری را داشته باشیم.
منبع:

1401/02/23
23:29:19
5.0 / 5
164
تگهای خبر: تجهیزات , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane